Amerika

Društvene teme i dešavanja van Bosne i Hercegovine
User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2192
Posts: 7869
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Amerika

Post by Bella »

:_)
.. koja bruka...- kao kad bi od vas, ona Nives, ili kako se zove..
.............................................................................................Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..ne budi ljubomorna.. :hahah

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2192
Posts: 7869
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Amerika

Post by Bella »

:hahah
bash...
.............................................................................................Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..veliko kmečanje po lijevim portalima .. :st. a nije gotovo biden je jos u igri..jos

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..pogotovo na kmečanje u jednom mom bivšem forumu.. :DD :DD

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2192
Posts: 7869
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Amerika

Post by Bella »

laganini wrote:
Wed Nov 04, 2020 2:28 pm
..veliko kmečanje po lijevim portalima .. :st. a nije gotovo biden je jos u igri..jos
:_)
tvoj trumpic se vec proglasio.. :D/
.............................................................................................Image

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1534
Posts: 2409
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Amerika

Post by Vjetar »

I meni je bilo simptomatično što je počeo da priča o izbornoj krađi :D/ Zna se ko o tome priča

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

Bella wrote:
Wed Nov 04, 2020 3:19 pm
laganini wrote:
Wed Nov 04, 2020 2:28 pm
..veliko kmečanje po lijevim portalima .. :st. a nije gotovo biden je jos u igri..jos
:_)
tvoj trumpic se vec proglasio.. :D/
..ma ne biden prema anketama uvjerljivo dobiva jebote ja mislio da samo u hr rade za ljevičare..inace bice gusto minimalna prednost bidena..

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1534
Posts: 2409
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Amerika

Post by Vjetar »

https://edition.cnn.com/election/2020/r ... pmode=lead

Biden će izgleda ipak pobijediti. Ostaje mu još Minesota sa 16elektora i Nevada čini mi se, a u obje vodi i dobio je izbore.
1
1 Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..čestitam...imali Amerika predsjednika..!??

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2192
Posts: 7869
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Amerika

Post by Bella »

:cv
ima... :D
.............................................................................................Image

User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2846
Posts: 5428
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Amerika

Post by Skitnica »

A Trump uložio žalbu, koja drama. Baš mi ga "žao"smrc ....smrc.. :D/

Drago mi je da će :spavaa iz Bijele kuće. :maad

:!!

User avatar
gripen
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 541
Posts: 1289
Joined: Fri May 01, 2020 5:02 pm

Re: Amerika

Post by gripen »

Amerika je zemlja mira,ljubavi :maad
ocekujem da vezu zastave...ma jok ... :fp

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..otkud tolika mržnja bošnjaka prema trumpu..al iskreno..naravno svak može imat svoje stajalište al kolektivna mržnja po meni nije zdravo mišljenje.. :_)

User avatar
gripen
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 541
Posts: 1289
Joined: Fri May 01, 2020 5:02 pm

Re: Amerika

Post by gripen »

laganini wrote:
Thu Nov 05, 2020 5:42 pm
..otkud tolika mržnja bošnjaka prema trumpu..al iskreno..naravno svak može imat svoje stajalište al kolektivna mržnja po meni nije zdravo mišljenje.. :_)
ti uvjek negativac
gdje si vidio tu mrznju ...gluho bilo.

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..ma daj pratim ja više portala sve je prešlo u histeriju...u trenutku kad je trump bio u vodstvu kolektivno kmečanje..ne znam mi u hr imamo pristalice i trumpoa i bidena vezano je uz političku opciju kojoj pripadaš a kod neki ni to al da svaki bošnjak ajde da ne kažem mrzi al nije ni daleko...toliko energije u praćenju američki izbora nije ni blizu u bih.. :chrs

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..ovo me podsjetilo na kolindu bila je majka kraljica srebrenice al kad je spomenula da ima iskonovaca u bih odjednom kolektivna paranoja... :hahah

User avatar
gripen
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 541
Posts: 1289
Joined: Fri May 01, 2020 5:02 pm

Re: Amerika

Post by gripen »

laganini wrote:
Thu Nov 05, 2020 5:47 pm
..ma daj pratim ja više portala sve je prešlo u histeriju...u trenutku kad je trump bio u vodstvu kolektivno kmečanje..ne znam mi u hr imamo pristalice i trumpoa i bidena vezano je uz političku opciju kojoj pripadaš a kod neki ni to al da svaki bošnjak ajde da ne kažem mrzi al nije ni daleko...toliko energije u praćenju američki izbora nije ni blizu u bih.. :chrs
pa,jbg ...svabe su javno rekle
necemo Trumpa,mene boli q.. ko ce bit
Biden kaze,brojicemo dok ja nedobijem izbore ..
luda kuca

:aaa :kl

User avatar
gripen
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 541
Posts: 1289
Joined: Fri May 01, 2020 5:02 pm

Re: Amerika

Post by gripen »

laganini wrote:
Thu Nov 05, 2020 5:48 pm
..ovo me podsjetilo na kolindu bila je majka kraljica srebrenice al kad je spomenula da ima iskonovaca u bih odjednom kolektivna paranoja... :hahah
kus sa njom medju elitu
neide... nikako,ti si bar ozbiljan komentator

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

gripen wrote:
Thu Nov 05, 2020 5:50 pm
laganini wrote:
Thu Nov 05, 2020 5:48 pm
..ovo me podsjetilo na kolindu bila je majka kraljica srebrenice al kad je spomenula da ima iskonovaca u bih odjednom kolektivna paranoja... :hahah
kus sa njom medju elitu
neide... nikako,ti si bar ozbiljan komentator
..ma bacio sam usporedbu naziv kraljica je dobila od srebrenički majki a čim je nešto rekla što nije simpa bošnjacima odjednom je fufica... :rlys

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2192
Posts: 7869
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Amerika

Post by Bella »

laganini wrote:
Thu Nov 05, 2020 5:42 pm
..otkud tolika mržnja bošnjaka prema trumpu..al iskreno..naravno svak može imat svoje stajalište al kolektivna mržnja po meni nije zdravo mišljenje.. :_)
mislim da osoba nije za mrziti vec --zaliti- nevjerica, da takav moze doci, dokle je dogurao- biti predsjednik Amerike :-? po meni je ovo neshvatljivo- ali - demokracija i moze...
... razumijem , da si republikanac i imas svoje stavove- postujem- imaju jako dobrih stavova. ali trump nije dio te ekipe.. tako, da mi je sasvim normalno kada i jedan republikanac kaze- ovo nije to.. covjek je lud- javno su to iznosili.. al' kad malo razmislim- neka su ga ostavili 4 godine- puno bolje , nego da se objesio o shteku.. na vratima od BK. :hahah
.............................................................................................Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..ma nisi skontala što želim reć...jasna su meni pravila demokracije i to poštivam sviđalo se nekom il ne ništa bolje nije izmišljeno al kolektivna histerija jednog naroda pa i amerika je podjeljena samo bošnjaci usklađeni.. :D il možda svi srbi iz bih vole trumpa..ne znam kako hrvati možda i oni...vjerojatno je kvaka u tome..evo sad ako dođe biden uvest će odma u bih demokraciju tipa jedan čovjek jedan glas.. :hahah

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2192
Posts: 7869
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Amerika

Post by Bella »

. ne misllim da su svi srbi za, kao sto, vjerujem da nisu svi bili ni za ratnr poduhvate na balkanu- kao i hrvati.

i da je trump sve lijepo pricao o Bosni, nastranu to- taj covjek opet nije ok - kako se u vecini slucajeva ponasha.. kao i kako vodi drzavu- stvar je u tome- sto je ne vodi- unistio je stosta ili nije nastavio s 'organizacijam' koje godinama postoji. jer nije nominovao novu postavu ljudi.

ja se pitam- kako je to proslo-'
na floridi je napravio - ekoloski pomor- ukinuo restrikcije za otpadne vode- pola floride / je- zagadjeno- s tim ide i zivot u tim vodama.. i sve to, da bi neki biznis- mogao da raardi sta hoce.. i ne ulaze/obavezi, preciscavanja otpada..
sve u svemu- najgori predsjednik. eh... eto ima i titulu, predsjednika . :-? ma bjezi.. smijesno mi pisati..o njemu.. :hahah
.............................................................................................Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 440
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Amerika

Post by laganini »

..na floridi je uvjerljivo dobio.. :jbg

User avatar
gripen
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 541
Posts: 1289
Joined: Fri May 01, 2020 5:02 pm

Re: Amerika

Post by gripen »

Bella wrote:
Thu Nov 05, 2020 6:49 pm
. ne misllim da su svi srbi za, kao sto, vjerujem da nisu svi bili ni za ratnr poduhvate na balkanu- kao i hrvati.

i da je trump sve lijepo pricao o Bosni, nastranu to- taj covjek opet nije ok - kako se u vecini slucajeva ponasha.. kao i kako vodi drzavu- stvar je u tome- sto je ne vodi- unistio je stosta ili nije nastavio s 'organizacijam' koje godinama postoji. jer nije nominovao novu postavu ljudi.

ja se pitam- kako je to proslo-'
na floridi je napravio - ekoloski pomor- ukinuo restrikcije za otpadne vode- pola floride / je- zagadjeno- s tim ide i zivot u tim vodama.. i sve to, da bi neki biznis- mogao da raardi sta hoce.. i ne ulaze/obavezi, preciscavanja otpada..
sve u svemu- najgori predsjednik. eh... eto ima i titulu, predsjednika . :-? ma bjezi.. smijesno mi pisati..o njemu.. :hahah
Bajden ce da poludi kad vidi koliko je ovaj uhelacio,i sta je sve potpisao
Drugo,mnogo je zavadio bjele i crne..
To je bas panjina od cojka
neznam sta bih rekao,da u njemu vidimo olicenje jedne takve velike,napredne nacije

Post Reply