Retro trenirke

Teme vezane za odjeću, obuću, šminku, preparate za kožu, stajling i slično
Post Reply
User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2772
Posts: 5307
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Retro trenirke

Post by Skitnica »

Posljednjih godina modni trendovi sve češće tendiraju ka tome da sve ono što nosimo nije samo oku ugodno, već i maksimalno udobno Nakon mucastih.

Ugg papuča i čizmi, balerinki koje su se iskrižale s tenisicama i udobnih pletenih kompleta, u toplijim danima sve popularnije postaju trenirke, i to posebice donji dijelovi trenirki Oni više nisu rezervirani za trenutke opuštanja unutar doma ili sportske aktivnosti, već postaju it komadi koje se sve češće može vidjeti na gradskim ulicama u najneočekivanijim kombinacijama Ako postoji nešto što nas po pitanju modnih trendova jako veseli, onda je to tendencija da sve ono što nosimo nije samo oku ugodno, već i maksimalno udobno.

Trend koji je uzeo veliki zamah još ove zime, gurnuvši u prvi plan najudobnije pletene komplete te čizmice i papuče brenda Ugg, nastavlja se i u ovom toplijem nastavku sezone, a siluete najpopularnijih komada već se vrlo jasno naziru na modnom obzoru.

Image


Image
Image

User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2772
Posts: 5307
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Retro trenirke

Post by Skitnica »

Imam jednu za nosnju po kuci i oko kuce, ali mi ne pada na panet da odem u grad u njoj.. :doh

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 391
Posts: 830
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: Retro trenirke

Post by Revizor »

ja idem u grad u trenerci. odmah budu komentari tipa sandzo. meni to ne smeta, da mogu ozenio bih se u trenerci ko golman reala, lunin.
NINTCHDBPICT000642611283-1.jpg
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Retro trenirke

Post by Bella »

kako se odazivaju /zene/ djevojke/ u 'helankama'.. :fpalm
1
1 Image
.............................................................................................Image

Post Reply