Kako cuvate vasu obucu?

Teme vezane za odjeću, obuću, šminku, preparate za kožu, stajling i slično
User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7235
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Kako cuvate vasu obucu?

Post by Bella »

Meni je sve u kuci i pod klimom... ako je na terasi- koja je zatvorena i nema klime.. tkanina promjeni boju.. cipele nisam probala.. dodushe.... no, moguce da bi bilo ok...u klimi u Bosni .. takodzer..

Moja obuca je u closet-u s garderobom..

User avatar
Kamilica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1954
Posts: 4172
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Kako cuvate vasu obucu?

Post by Kamilica »

Imam u garderoberu police samo za obuću. Ovisno o sezoni spuštam ih, po potrebi, u ormarić za obuću koja se svakodnevno koristi. One koje sam odložila uvijek dobro namažem masnom kremom i nisam imala problema.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10707
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Kako cuvate vasu obucu?

Post by Peace »

Bella, stvarno nisam nikad u USA popravljala obucu.
Nemam tako mnogo obuce koju nosim svaki dan, i te stvarno iznosam maximalno. Npr tokom cijelog ljeta ja nosim samo dva para obuce, tako za dva ljeta to je obicno za baciti.
A onu obucu sto oblacim rijetko, tu opet nemam potrebe popravljati, jer je jos ko nova.

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7235
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Kako cuvate vasu obucu?

Post by Bella »

. nisam ni ja Imelda.. :hahah .. uglavnom ravne cipele nosim.. ali guma na petama.ode brzo. mada ne hodam puno... svejedno.

na jednim sam projenila cijeli dzon/kozu/(bile cipele za puta) neki mi rus radio.. bash kvalitetno sve .....ali su mi sad teze... stavljao slojeve kojechega. ali ostala koza super. . takvav model imam, nove.. :hahah :doh mislim da chu umrijeti,a nechu ih iznosati.. :-?
svejedno. najudobnije su//stare cipele....samo mala popravka i 'trche'.. :D/
i to je poskupilo. mislim da je promjena gume na petama $20 000
1
1 Image

Post Reply