Microsoft Flight Simulator 2020

Svijet tehnike, teme koje se odnose na sve vrste tehničkih uređaja - televizori, hi-fi, mobiteli, računari, programi, igre, aplikacije.
Post Reply
User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1505
Posts: 2403
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Microsoft Flight Simulator 2020

Post by Vjetar »



Najavljen je nekad pred kraj prošle godine, a u prodaji bi se trebao naći (predviđanje) u septembru ove godine. I prije nego je došao u prodaju, već sa prvim najavama, bilo je očigledno da se radi o nečemu posebnom. Game-changing što bi rekli.

Riječ je o simulatoru letenja koji je puno više od toga. Skoro da u potpunu sjenu pada to što izvorno jeste (simulator letenja) zbog drugih stvari kojima fascinira.
Prije svega, nudi vam mogućnost da letite bilo gdje, ali doslovno bilo gdje. Doslovno cijeli svijet vam je dostupan da ga u real-time preletite, svaki postojeći kutak ove planete. Svi svjetski aerodromi su tu, svi svjetski gradovi, sela, sve ono između njih... Čak i mi imamo, i Kladanj. Sve, sve je tu. I što je najbolje, to sve ćete vidjeti u vrhunskoj grafici i sve će izgledati (pa skoro potpuno) kao pravi svijet ispod vas. Sve je urađeno zahvaljujući satelitskim i 3D slikama svijeta koje se koriste za ovu simulaciju i pružaju nevjerovatnu mogućnost da se krećete prostorom koji odgovara do u najsitnije detalje stvarnom i da to tako realistično izgleda kao nikada do sada.

Evo uživajte u preview:
1
1 Image

User avatar
Vanilla
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1397
Posts: 1661
Joined: Mon Jun 08, 2020 11:59 pm
Location: Home Sweet Home

Re: Microsoft Flight Simulator 2020

Post by Vanilla »

Eto sad ne moramo nigdje mrdnuti, sve preletimo za cas :D/

Super :up
Kad mi dođe da idem, mnogo moram da idem.
Nije važno kuda ću. Nije važno dokle ću.
Došlo mi je da idem i ja idem kao lud
- unutra u mene.


🍀

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1505
Posts: 2403
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Microsoft Flight Simulator 2020

Post by Vjetar »

Nedo Bog meni ovo dati :-? Atrofir'o bih potpuno...

User avatar
blackadder
Član
Član
Reactions: 446
Posts: 729
Joined: Sat Apr 18, 2020 4:24 pm

Re: Microsoft Flight Simulator 2020

Post by blackadder »

Trebaće ti moćna mašina da ovo ide glatko, stabilan i brz internet. Ali cool jeste. I u drugim igrama je dosta realno sve predstavljeno, mada be na ovom nivou. Bilo bi extra da recimo u nekoj pucačini imaš cijeli svijet da se krećeš, realno predstavljen (tipa Google street-view :DE )

Post Reply