Odgoj & vaspitanje

Porodica, odnosi u porodici, odgoj djece, briga o roditeljima i slične teme
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 968

Re: Odgoj & vaspitanje

Post by Bella »

Uvijek me ovakvo misljenje... :hm ...imati ne znaci i znati.... :)

Peace
Moderator
Reactions: 885

Post by Peace »

Ko i svako drugo jutro izasla sam i jutros da u hladu moja dva bora popijem kafu i citam.. Cura sto zivi u kuci do moje izasla je prosetati psa, dobre smo, i pridruzila mi se.
Sjedile smo skoro 2 sata i razgovarale o svemu.

Dio toga sto ona meni isprica ne mogu da izbacim iz glave.
Zena s kojom tu zivi ima sina kojem je 18 god. Prije 2 noci majka mu je nazvala policiju zbog problema koja je eskalirao u fizicko nasilje.
Dijete, 18 god, vec ovosnik o nekim drogama, a sa 14 godina je bio prvi put u rehab centru.

To mi sve zvoni u glavi - sa 14 god... sa 14 god...
Ljudi, kako se to moze desiti, kako to roditelju promakne... da li nisi vidio ili nisi htio da vidis..

Kamilica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1216

Post by Kamilica »

Ko će znati šta je sve u pitanju. Vjerovatno se nije posvetilo dovoljno vremena djetetu ili je možda neka nefunkcionalna porodica bila. Šteta za tako mlado biće.
Ne bojim se ljudi. Bojim se njihovih pravih lica onda kada njihove maske zavolim.

Peace
Moderator
Reactions: 885

Post by Peace »

Roditelji su razvedeni i kaze mi da je majka u to vrijeme morala raditi 3 posla da bi izasla na kraj, navodno joj je zbog toga promaklo.

Gdje dijete od 14 godina nabavi drogu? Kako se usudi? Hiljadu mi se pitanja namece...

Mina
Forumaš godine
Forumaš godine
Reactions: 622

Post by Mina »

Roiditelji se uvijek iznenade kad otkriju da njihovo dijete krije takve tajne. Očito da život kojim djeca žive nije ni blizu toliko znan roditeljima. A u današnje vrijeme djeca su izložena tolikim uticajima, od interneta do sredine u kojoj su, škole...
I'm waking up to ash and dust I wipe my brow and I sweat my rust

Post Reply