Vjetrenjače

Vaši foto-radovi, radovi drugih fotografa koji vam se sviđaju, tutorijali, iskustva, foto-oprema.
User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vjetrenjače

Post by Bella »

:hahah
pitah se . kakve veze ove slike imaju s ' vjetrenjacama' pa se vratih na pocetak.. haj dobro.. :čeekaa
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1526
Posts: 2407
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Vjetrenjače

Post by Vjetar »

Već godinama galebovi nisu nikakvo čudo u Sarajevu. Iako i danas čujem kako se neki snebivaju kad ih skontaju, jer - nema mora u Sarajevu :D/ Ali ima deponija smeća.
Kako god, svako veče, od proljeća do jeseni, meni je cijeli šou iznad glave. Veliko jato, na hiljade galebova, dođe doslovno iznad moje zgrade i počnu kružiti mahnito, slijetati na krovove i ponovo uzlijetati, sve uz karakterističnu buku i kliktanje. I to traje do ponoći ili duže. Pošto sam ja na zadnjem spratu, nekad se čini da ih mogu dohvatiti sa balkona, koliko blizu znaju prolijetati.
Uglavnom, nije do love odnosno nemanja nje, rekao sam fak Auroru Borealis svakako je prehladno za gledati je uživo. Imam ja svoju svako veče ispred svog balkona, iz svog šorca da je gledam, uz sav komfor doma :D/

Image
Image
Image
Image
Image
Image
3
1 Image 2 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vjetrenjače

Post by Peace »

Wow😍

Odlicne. Samo da si jos mali razmak izmedju njih stavio kad si postiro. Ljepsi je pregled.

Post Reply