Boks

Svi drugi sportovi i teme koje ih se tiču. F1, košarka, tenis, rukomet, skijanje...
Post Reply
Revizor
Moderator
Reactions: 537

Boks

Post by Revizor »

upravo se zavrsila borba stoljeca, usyk je pobijedio furyja odlukom sudija i posto prvi neprikosnoveni prvak u teskoj kategoriji jos od lennoxa lewisa u 1999. godini. sto je jos fascinantnije, usyk se do prije 3-4 godine borio u kruzer kategoriji gdje je takodjer bio neprikosnoveni prvak, prvi kako postoji ta kategorija, prelazi u tesku kategoriju i bije sve pred sobom.
treba pohvalit furyja kako je izdrzo onaj usykov nalet u 9. rundi i osto na nogama, nenormalno je jak. podsjetilo me na prvu borbu protiv wildera kad ga je wilder nokautiro, ja sam mislio da nece nikad vise ustat, a on odmori par sekudni i usta ko od sale 😂
revans bi trebo bit u oktobru
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

Revizor
Moderator

Re: Boks

Post by Revizor »

pogledajte izgubljenih pogleda kod furyja 😂
vec u sljedecoj rundi se dohavizo i nastavio po svom. fury se za ovu borbu bas fizicki pripremio, nije bio odavno u ovakvoj formi. usyk je najbrzi bokser protiv koga je boksovo i moro je da bude dobro fizicki pripremljen da bi mu pariro, al dzaba opet...
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

Bella
Senior
Senior
Reactions: 2254

Post by Bella »

:-?
. taj sport.(sko je sport) ne mogu gledati..
1
1 Image
.............................................................................................Image

Revizor
Moderator

Post by Revizor »

ja boks bas volim gledat. mma ne volim, ono mi je obicna tuca bez nekih pravila
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

Bella
Senior
Senior
Reactions: 2254

Post by Bella »

. da imaju duge kose. chupali bi se ko kakve zene..😅
.............................................................................................Image

Post Reply