NBA

Svi drugi sportovi i teme koje ih se tiču. F1, košarka, tenis, rukomet, skijanje...
Post Reply
User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

NBA

Post by Revizor »

reko da onu temu ostavimo za evropsku kosarku, a ovdje se moze pisat o nba-u.
trenutno se igra play in za ukazak u play off 😂 zakomplikovali su ga malo ameri zadnjih godina ne bi li nabrali jos koju utakmicu i zaradili jos malo para.
play off su preko play ina za sada izborili lejkerski i fila. za dva dana igraju majami-cikago i sakramento-pelikansi pa cemo znat sve ucesnike play offa.
zadnjih godina je regularna sezona negledljiva, pa prava kosarka tek pocinje ovih dana.
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: NBA

Post by Revizor »

sinoc smo imali okrsaj dva nasa reprezentativca u play offu. garzina minesota je povela 1-0 u seriji protiv nurkicevog finiksa. ni jedan ni drugi nisu odigrali neku utakmicu. garza 5 poena i skok, jusuf 9 poena i 5 skokova...
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: NBA

Post by Revizor »

play off se nastavlja. dallas je izjednacio u seriji protiv klipersa, to ce po meni bit najzanimljiviji duel prve runde. minesota je povela 2-0 protiv finiksa. nurkic je odigro solidnu utakmicu, posebno skakacki, garza nije igro. denver takodjer vodi 2-0 u seriji protiv lejkersa. mogli bi lako pomest jamesa u prvoj rundi.
veceras igraju boston i majami u 1, lijepa utakmica za pogledati.
1
1 Image
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: NBA

Post by Revizor »

majami neocekivano dobi bostona i izjednacise seriju. boston je zanimljiva ekipa, kad ih krene trica mogu svakog pobijedit, jel ih stala mogu izgubit od svakog.
denver jos jednom pobijedi lejkerse, metla je blizu. fila smanjila na 2-1 uz 50 poena embida. prvi igrac koji je u play offu dao 50 poena uz manje od 20 suteva. steta za povrede, mogo je puno vise napravit u karijeri.
veceras dobra utakmica, igraju dalas i klipersi
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: NBA

Post by Revizor »

evo embiid potvrdio da ima bellovu paralizu lica, sto se moglo vidjet sinoc kad bi ga pokazali u krupnijem kadru. sta ga sve nece snac jbt 😂
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: NBA

Post by Revizor »

sinoc se nas juka oprosti od play offa. garzina minneasota ih je pomela u prvom krugu. 49 bookerovih poena im nije bilo dovoljno za pobjedu. juka odigro solidnu partiju, garza nije nikako igrao.
steta za phoenix, imaju dosta dobru startnu petorku ali im je klupa kriminalna, i to ih je zezalo citavu sezonu. dzaba 3 all star igraca u prvoj petorci kad je klupa losa...
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 422
Posts: 905
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: NBA

Post by Revizor »

mark daigneault, trener oklahome, proglasen za trenera godine u nba. mark je dosta mlad, ima 39 godina, a ovo mu je treca il cetvrta sezona na celu oklahome. ove sezone su bili prvi na zapadu, a u play offu spremaju metlu pelikansima
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

Post Reply