Vienna osiguranje

Teme koje se odnose na zdravlje ljudi, savjeti, preporuke, lijekovi, bolesti i liječenje, zdravstveni sistem
Post Reply
User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2131
Posts: 7646
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Vienna osiguranje

Post by Bella »

U ponudi Vienna osiguranja VIG sada i dobrovoljno zdravstveno osiguranje već od 5 KM mjesečno
Vrana ti je sletjela na prozor? Briga te. Imaš Vienna dobrovoljno zdravstveno osiguranje. Ovom neobičnom i duhovitom porukom Vienna osiguranje VIG ukazuje na potrebu i značaj racionalne akcije na iracionalne strahove i sujevjerja.

"Usljed sve kompleksnijeg radnog i životnog ambijenta koji zahtijeva pojačanu zdravstvenu zaštitu, obogatili smo našu ponudu proizvoda programima dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja. Uvažavajući različite želje i mogućnosti, naši klijenti mogu samostalno birati zdravstvene usluge koje žele da imaju, visinu troškova liječenja, i slično. Dodatno, uz svaku policu dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja obezbjeđujemo besplatnu karticu Programa lojalnosti koja nudi do 20% popusta u prodavnicama sportske opreme i zdrave hrane, kao i besplatnu medicinsku asistenciju", kaže Sabina Mujanović, direktorica Vienna osiguranja VIG.

U slučaju bolesti ili nezgode, Vienna dobrovoljno zdravstveno osiguranje obezbjeđuje brzu i kvalitetnu medicinsku skrb u više od 50 renomiranih zdravstvenih ustanova širom BiH, bez uputnica, čekanja i stresa. Osim primarne zdravstvene zaštite, moguće je ugovoriti i usluge drugog liječničko mišljenja izvan granica BiH, usluge nutricioniste, operativne zahvate...

Vienna dobrovoljno zdravstveno osiguranje je dostupno već po cijeni od pet KM mjesečno i može se ugovoriti uz 20% popusta online ili kontaktom Vienna savjetnika koji će preporučiti najbolji paket shodno individualnim potrebama.

Vienna osiguranje VIG članica je Vienna Insurance Group - VIG koja sa 50 kompanija u 30 zemalja i oko 25.000 zaposlenika predstavlja vodeću osiguravajuću grupaciju u Austriji, Centralnoj i Istočnoj Evropi. Nosilac je brojnih domaćih i međunarodnih priznanja te je lider u životnom osiguranju u BiH.
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2131
Posts: 7646
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vienna osiguranje

Post by Bella »

Ima li iko, ovo osiguranje ... vishe informacija. bi pomoglo? :)
.............................................................................................Image

User avatar
Kamilica
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 1985
Posts: 4209
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Vienna osiguranje

Post by Kamilica »

Bella wrote:
Fri Apr 12, 2024 5:19 pm
Ima li iko, ovo osiguranje ... vishe informacija. bi pomoglo? :)
Imam ja. Moja polisa je do penzije, pokriva bolnicko lijecenje za odredjene bolesti. Djeci sam imala prvu polisu do 18 godina, neka vrsta stednje uz osiguranje od povreda. Nakon navrsenih 18 su im isplacene pare. Sada imaju drugu. Jednom sam koristila i nekakav popust za zdravstvenu uslugu i jednom dobila nadoknadu djetetu za lom koscice. Uglavnom su sva ta osiguranja po istom principu. Iskreno i ne znam sta sve nude, uzela sam ono sto meni pase.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2131
Posts: 7646
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vienna osiguranje

Post by Bella »

Kamilica wrote:
Sat Apr 13, 2024 7:42 pm
Bella wrote:
Fri Apr 12, 2024 5:19 pm
Ima li iko, ovo osiguranje ... vishe informacija. bi pomoglo? :)
Imam ja. Moja polisa je do penzije, pokriva bolnicko lijecenje za odredjene bolesti. Djeci sam imala prvu polisu do 18 godina, neka vrsta stednje uz osiguranje od povreda. Nakon navrsenih 18 su im isplacene pare. Sada imaju drugu. Jednom sam koristila i nekakav popust za zdravstvenu uslugu i jednom dobila nadoknadu djetetu za lom koscice. Uglavnom su sva ta osiguranja po istom principu. Iskreno i ne znam sta sve nude, uzela sam ono sto meni pase.
:up
Hvala.. shvatih, kasno da razmisljam o kupovini.....
. mislim da je to dobar program..
.............................................................................................Image

Post Reply