Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Teme koje se odnose na zdravlje ljudi, savjeti, preporuke, lijekovi, bolesti i liječenje, zdravstveni sistem
Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:00 am
A kako bi ti htio da je njima nakon sto umru muzevi? Da prose na ulici, da se zlopate, ili sta?

E jest mi puno tih bogatih tipova…udas se i evo ga, sve ima…Nema ni jedan na hiljadu.
Ako je zena zivjela s njim 20-30 god i ona je doprinosila…Pa neka je i samo djecu odgajala..
Neka gospodje ravnopravno zarade kucu/stan, a ne da preko kreveta dobiju materijalne stvari. Tako bi bilo najpostenije. :)
🔻

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Peace »

Gudi wrote:
Tue Jan 09, 2024 11:57 pm

Žene više žive preko leđa muškaraca. I u Americi, i u Bosni i svugdje u svijetu. I to je činjenica. I žene imaju više koristi od m/ž odnosa nego muškarci. Školovane, neškolovane. I ona što sjedi u kancelariji i ona što riba podove, svaka očekuje pa tradicionalno muškarac bude konj koji treba da vuče sve. A ona ako hoće to je +, a ko neće nema veze, tu je konj.
Ovo nije tacno.
Nisi jos vidio sta su sve nase zene s balkana ovdje.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Bella »

Gudi wrote:
Tue Jan 09, 2024 11:57 pm

Školovane, neškolovane. I ona što sjedi u kancelariji i ona što riba podove, svaka očekuje pa tradicionalno muškarac bude konj koji treba da vuče sve. A ona ako hoće to je +, a ko neće nema veze, tu je konj.
..sta to vuche ko konj... ako i ona radi.. teshko je sve obaveze podijeliti-da su obe strane zadovoljne. a po prirodi ljudi .neche nikad biti


uvijek jedna strana misli da vishe daje od sebe.. itd.... :a/
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Peace »

Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:04 am
Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:00 am
A kako bi ti htio da je njima nakon sto umru muzevi? Da prose na ulici, da se zlopate, ili sta?

E jest mi puno tih bogatih tipova…udas se i evo ga, sve ima…Nema ni jedan na hiljadu.
Ako je zena zivjela s njim 20-30 god i ona je doprinosila…Pa neka je i samo djecu odgajala..
Neka gospodje ravnopravno zarade kucu/stan, a ne da preko kreveta dobiju materijalne stvari. Tako bi bilo najpostenije. :)
Razmisli, koliko je tih sto su se udale i dobila uz njega sve, a koliko onih koje su sa njim ostvarile sve sto imaju.
Vidjet ces da je tih drugih mnogo, ali mnogo vise.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:04 am
Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:00 am
A kako bi ti htio da je njima nakon sto umru muzevi? Da prose na ulici, da se zlopate, ili sta?

E jest mi puno tih bogatih tipova…udas se i evo ga, sve ima…Nema ni jedan na hiljadu.
Ako je zena zivjela s njim 20-30 god i ona je doprinosila…Pa neka je i samo djecu odgajala..
Neka gospodje ravnopravno zarade kucu/stan, a ne da preko kreveta dobiju materijalne stvari. Tako bi bilo najpostenije. :)
:hahah opet on urdara na 'mushku malenkost' pa nedaj da te iskoristi.. . spavaj na dvosjedu.. ne mzoe ti prichi.. :DD
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Gudi »

Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:05 am
Gudi wrote:
Tue Jan 09, 2024 11:57 pm

Žene više žive preko leđa muškaraca. I u Americi, i u Bosni i svugdje u svijetu. I to je činjenica. I žene imaju više koristi od m/ž odnosa nego muškarci. Školovane, neškolovane. I ona što sjedi u kancelariji i ona što riba podove, svaka očekuje pa tradicionalno muškarac bude konj koji treba da vuče sve. A ona ako hoće to je +, a ko neće nema veze, tu je konj.
Ovo nije tacno.
Nisi jos vidio sta su sve nase zene s balkana ovdje.
Draga Peace zapitaj se iskreno i pošteno gdje bi ti bila i kako bi ti živjela i kako bi svoju djecu odhranila da ti nema muža.

Žene koje nose "pantalone" i koje izdržavaju i brinu o vlastitoj egzistenciji i o egzistenciji djece su u mojem ❤️.

Ja takve žene ne mrzim. :)
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:07 am
Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:04 am
Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:00 am
A kako bi ti htio da je njima nakon sto umru muzevi? Da prose na ulici, da se zlopate, ili sta?

E jest mi puno tih bogatih tipova…udas se i evo ga, sve ima…Nema ni jedan na hiljadu.
Ako je zena zivjela s njim 20-30 god i ona je doprinosila…Pa neka je i samo djecu odgajala..
Neka gospodje ravnopravno zarade kucu/stan, a ne da preko kreveta dobiju materijalne stvari. Tako bi bilo najpostenije. :)
Razmisli, koliko je tih sto su se udale i dobila uz njega sve, a koliko onih koje su sa njim ostvarile sve sto imaju.
Vidjet ces da je tih drugih mnogo, ali mnogo vise.
Nije istina. Mogu sad desetine primjera da navedem od porodice, komšija, kolelega, prijatelja itd...
🔻

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Peace »

Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:09 am
Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:05 am
Gudi wrote:
Tue Jan 09, 2024 11:57 pm

Žene više žive preko leđa muškaraca. I u Americi, i u Bosni i svugdje u svijetu. I to je činjenica. I žene imaju više koristi od m/ž odnosa nego muškarci. Školovane, neškolovane. I ona što sjedi u kancelariji i ona što riba podove, svaka očekuje pa tradicionalno muškarac bude konj koji treba da vuče sve. A ona ako hoće to je +, a ko neće nema veze, tu je konj.
Ovo nije tacno.
Nisi jos vidio sta su sve nase zene s balkana ovdje.
Draga Peace zapitaj se iskreno i pošteno gdje bi ti bila i kako bi ti živjela i kako bi svoju djecu odhranila da ti nema muža.

Žene koje nose "pantalone" i koje izdržavaju i brinu o vlastitoj egzistenciji i o egzistenciji djece su u mojem ❤️.

Ja takve žene ne mrzim. :)
Gudi dragi, a da se to isto zapita i moj muz…gdje bi on bio, koliko bi ostavrio, kako bi djecu odgojio, da mu nije bilo mene…
Svako je dao svoj doprinos.

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:08 am
Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:04 am
Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:00 am
A kako bi ti htio da je njima nakon sto umru muzevi? Da prose na ulici, da se zlopate, ili sta?

E jest mi puno tih bogatih tipova…udas se i evo ga, sve ima…Nema ni jedan na hiljadu.
Ako je zena zivjela s njim 20-30 god i ona je doprinosila…Pa neka je i samo djecu odgajala..
Neka gospodje ravnopravno zarade kucu/stan, a ne da preko kreveta dobiju materijalne stvari. Tako bi bilo najpostenije. :)
:hahah opet on urdara na 'mushku malenkost' pa nedaj da te iskoristi.. . spavaj na dvosjedu.. ne mzoe ti prichi.. :DD
Evo je opet Munčologija :rlys ;)
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Gudi »

Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:11 am
Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:09 am
Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:05 am


Ovo nije tacno.
Nisi jos vidio sta su sve nase zene s balkana ovdje.
Draga Peace zapitaj se iskreno i pošteno gdje bi ti bila i kako bi ti živjela i kako bi svoju djecu odhranila da ti nema muža.

Žene koje nose "pantalone" i koje izdržavaju i brinu o vlastitoj egzistenciji i o egzistenciji djece su u mojem ❤️.

Ja takve žene ne mrzim. :)
Gudi dragi, a da se to isto zapita i moj muz…gdje bi on bio, koliko bi ostavrio, kako bi djecu odgojio, da mu nije bilo mene…
Svako je dao svoj doprinos.
Zato ja podrzavam tu danasnju ravnopravnost. Gospodje neka pantalone obuku i neka isto 50% ucestvuju u prihodima. :)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

aj. gore/dole. ok je.... nije toliko to bitno.. bitno je da je jedna strana zna stati... dok ovoj drugoj bubice iz glave, ne izadju u shetnju.. :hahah
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:17 am
aj. gore/dole. ok je.... nije toliko to bitno.. bitno je da je jedna strana zna stati... dok ovoj drugoj bubice iz glave, ne izadju u shetnju.. :hahah
pusti ti suplju. gore/dole...gore dole pa neko bude konj...a zna se ko :-? :rlys

bitno je da se i dalje moze preko kreveta doci do komfornog i lijepo zivota :maad :up
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:21 am
Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:17 am
aj. gore/dole. ok je.... nije toliko to bitno.. bitno je da je jedna strana zna stati... dok ovoj drugoj bubice iz glave, ne izadju u shetnju.. :hahah
pusti ti suplju. gore/dole...gore dole pa neko bude konj...a zna se ko :-? :rlys

bitno je da se i dalje moze preko kreveta doci do komfornog i lijepo zivota :maad :up
. ne zna se . i nema statistike .ko je vechi konj... a i to je vech opsesija/fobija / strah ... od nepoznatog...
. ako je tako .bitno je da ste 'slabiji' dok vas krevet obara u svemu... :jbg predajtese i durajte dok vas trpe/// :hahah

..a i taj 'komfor' je upitan.. od koga/ s kim/
. mozda neko moze dati komfort ali ne i lijep zovot. tako.. opet chete izgubiti bitku
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:29 am
Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:21 am
Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 12:17 am
aj. gore/dole. ok je.... nije toliko to bitno.. bitno je da je jedna strana zna stati... dok ovoj drugoj bubice iz glave, ne izadju u shetnju.. :hahah
pusti ti suplju. gore/dole...gore dole pa neko bude konj...a zna se ko :-? :rlys

bitno je da se i dalje moze preko kreveta doci do komfornog i lijepo zivota :maad :up
. ne zna se . i nema statistike .ko je vechi konj... a i to je vech opsesija/fobija / strah ... od nepoznatog...
. ako je tako .bitno je da ste 'slabiji' dok vas krevet obara u svemu... :jbg predajtese i durajte dok vas trpe/// :hahah

..a i taj 'komfor' je upitan.. od koga/ s kim/
. mozda neko moze dati komfort ali ne i lijep zovot. tako.. opet chete izgubiti bitku
ne treba statistika...samo se osvrni oko sebe machko :a/
ona neshto Munčawwwa....nja nja nja...tak to...sta che kako che...evo ti ga na da ti shuknem :rlys

pa kazhem ja...kad je upitan...zamislite se gdje ste kako se i u koja ste doba...da vam nema muzha... :jbg
ne bi djetetu mogle chokoladu kupiti :rolleyes

Dobro ti nemash djece...usidjelica... :_) :H

nije goFno nego se pas po*ro :_)
1
1 Image
🔻

Pekmeza
Junior
Junior
Reactions: 33
Posts: 87
Joined: Mon Jan 01, 2024 7:35 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Pekmeza »

Njima je tesko da zive zdravo jer puno puse, piu i bave se razno raznim budalastinama koje im odvace vrijeme i stvaraju him sikiraciju.
1
1 Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 1:24 am

ne treba statistika...samo se osvrni oko sebe machko :a/
ona neshto Munčawwwa....nja nja nja...tak to...sta che kako che...evo ti ga na da ti shuknem :rlys

pa kazhem ja...kad je upitan...zamislite se gdje ste kako se i u koja ste doba...da vam nema muzha... :jbg
ne bi djetetu mogle chokoladu kupiti :rolleyes

. eto.. kad je jak argument. ..onda je to shukanje.. :(s :hahah
. ipak. statistika pokazuje da .razvod iniciraju zene i to priblizno 70 % .. dakle imaju i za chokolade i za sladoleda. :D/
sve skupa.. tema je zdravlje jachih polova :DE..... i razlog je znan.. geni, hormoni, kojim se poslom bave/da li isti ima rizik od povreda itd..

..

..
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 1:58 am
. eto.. kad je jak argument. ..onda je to shukanje.. :(s :hahah
. ipak. statistika pokazuje da .razvod iniciraju zene i to priblizno 70 % .. dakle imaju i za chokolade i za sladoleda. :D/
sve skupa.. tema je zdravlje jachih polova :DE..... i razlog je znan.. geni, hormoni, kojim se poslom bave/da li isti ima rizik od povreda itd..

..

..
Ti si mi neko ko ima bash jake argumente. Jedna jako ozbiljna i iskusna forumashica :rlys :hahah
Da iniciraju jer ne mogu da vishe muzu i iskoristavaju muzha. :qq To je to, ljudi vas ba kontaju kakve ste :up :hihi
Cast pojedinim vrijednim zhenama. Lichno mislim da je vecina kanta :D/ :DE

A sto se tiche muskog zdravlja. Samo treba gledati sebe i svoj zhivot, manje se zhenama baviti jer su one uzrok za mnogo vishe stresa u zhivotu. Svako neka za sebe radi i svako neka misli za sebe a ne preko tudjih ledja :up

tak to...sta che kako che...

....oan neshto...
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

Gudi wrote:
Wed Jan 10, 2024 2:54 am

Ti si mi neko ko ima bash jake argumente. Jedna jako ozbiljna i iskusna forumashica :rlys :hahah
Da iniciraju jer ne mogu da vishe muzu i iskoristavaju muzha. :qq To je to, ljudi vas ba kontaju kakve ste :up :hihi
Cast pojedinim vrijednim zhenama. Lichno mislim da je vecina kanta :D/ :DE

A sto se tiche muskog zdravlja. Samo treba gledati sebe i svoj zhivot, manje se zhenama baviti jer su one uzrok za mnogo vishe stresa u zhivotu. Svako neka za sebe radi i svako neka misli za sebe a ne preko tudjih ledja :up

tak to...sta che kako che...

....oan neshto...
:))D da ta sam .. :hahah
. eto. koliko muzevi imaju..zachas se potroshi. :/* tanki brt.. :hahah
nije stres jedini zdravstveni problem... mada se dr rado na njega pozivaju. . kad ne znaju shta je insanu.. :hm
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 3:20 am
:))D da ta sam .. :hahah
. eto. koliko muzevi imaju..zachas se potroshi. :/* tanki brt.. :hahah
nije stres jedini zdravstveni problem... mada se dr rado na njega pozivaju. . kad ne znaju shta je insanu.. :hm
koja ba ta :rlys Munčoglu ? shatro :/*

a shto one nemaju svoje a ne da tudje troshe :_)

...hajde lahko chemo mi sa insanom...nego shta chemo sa hajvanima :hihi :pjeva :maad
🔻

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Peace »

Kazu ljepota je u ocima posmatraca, ali bas izgleda da je i sve drugo.

Ne znam gdje Gudi vidi toliko bogate ljude oko sebe da se samo udas i trosis njihovo do kraja zivota.
Meni je poznato jedino da se za takav zivot udaju u Dubai.
A imamo brojnu familiju u Bosni, mamini roditelji su imali devetoro djece, babini osmero, muzevi sestero…pa to sad djeca od djece i unucadi, i brojna ostala familija, brojni mladi ljudi po cijeloj srednjoj Bosni…brojni poznanici, ali ja ne znam niti jednu zenu koja je dosla ili otisla da trosi necije bogatstvo…
Nego bas naprotiv, rade sve, cuvaju, kuce se..I skoro je u svakoj porodici zena motivacija da se cuva, ima i ostvaruje.

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Peace wrote:
Wed Jan 10, 2024 3:52 pm
Kazu ljepota je u ocima posmatraca, ali bas izgleda da je i sve drugo.

Ne znam gdje Gudi vidi toliko bogate ljude oko sebe da se samo udas i trosis njihovo do kraja zivota.
Meni je poznato jedino da se za takav zivot udaju u Dubai.
A imamo brojnu familiju u Bosni, mamini roditelji su imali devetoro djece, babini osmero, muzevi sestero…pa to sad djeca od djece i unucadi, i brojna ostala familija, brojni mladi ljudi po cijeloj srednjoj Bosni…brojni poznanici, ali ja ne znam niti jednu zenu koja je dosla ili otisla da trosi necije bogatstvo…
Nego bas naprotiv, rade sve, cuvaju, kuce se..I skoro je u svakoj porodici zena motivacija da se cuva, ima i ostvaruje.
ima kod mene ovih dosta sto su se dobro udale i sto su dosle na gotovo..al bash bash ih ima puno... :rolleyes
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

Vidi oko sebe . Sarajevo, Bosna pa i cijeli Balkan .vidi samo ovo .
..
https://www.klix.ba/lifestyle/ljubav_i_ ... /240110045


razumijem Gudia i osjetljivost. ali, on to grubo ispoljava... :D/ :/*
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Bella »

:hm
pa ok Gudi. doshle na gotovo. nisu one krive za tu situaciju.. vechina Bosanaca i neche da zive kod nje ili njenih... neka tradicija. koja nosi svoje breme..
no ne znachi da taj shto je sve obebijedio ,/kao prvo za sebe ne za nju/... moze da se ponasha, kao da je 'vlasnik' zene . uporedjujem ih sa Arapima.. i tom 'bagrom' .. :hahah
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 5:26 pm
Vidi oko sebe . Sarajevo, Bosna pa i cijeli Balkan .vidi samo ovo .
..
https://www.klix.ba/lifestyle/ljubav_i_ ... /240110045


razumijem Gudia i osjetljivost. ali, on to grubo ispoljava... :D/ :/*
Monča

Dubaji = prostitucija 100% ;)

pa kad su kamenjarka...sto bih to ja bio manje grub ako je neko sirov..pa makar i kroz tu zhensku sirovost :/*
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Zasto je muskarcima tesko da zive zdravo?

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 10, 2024 5:29 pm
:hm
pa ok Gudi. doshle na gotovo. nisu one krive za tu situaciju.. vechina Bosanaca i neche da zive kod nje ili njenih... neka tradicija. koja nosi svoje breme..
no ne znachi da taj shto je sve obebijedio ,/kao prvo za sebe ne za nju/... moze da se ponasha, kao da je 'vlasnik' zene . uporedjujem ih sa Arapima.. i tom 'bagrom' .. :hahah
pa ako zhivish kod nekoga to se podazumijeva da ti je taj "gazda" da se ne lazemo :jbg :DD
🔻

Post Reply