Terorizam nema nazivnik...

Lokalna i svjetska politička dešavanja, stranke i politički predstavnici.
User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..najgore mi je kad neki uglavnom muslimani traže olakšavajuće okolnosti...Europa će Morat zauzet stav i jako pooštriti migracijske procese..ispade pomozi sirotu na sramotu..

User avatar
Vanilla
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1410
Posts: 1661
Joined: Mon Jun 08, 2020 11:59 pm
Location: Home Sweet Home

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Vanilla »

Kamilica wrote:
Fri Oct 30, 2020 6:51 pm
Ne bih rekla da to ima veze sa religijom jer niti jedna ne propagira nasilje. To su izvrnute vrijednosti određenih skupina ljudi.
Jezivo i nedopustivo. Bez obzira na političare, medije i njihove često pogrešne odluke i postupke, ne može neko ići okolo i kidati glave. Ne smije ništa biti opravdanje za takve postupke i ne smiju se pravdati bilo kakvim izgovorima. To je jednostavno bolesno :a/

Slazem se.

A laganini, smanji malo dozivljaj sa etiketiranjem.
Kad mi dođe da idem, mnogo moram da idem.
Nije važno kuda ću. Nije važno dokle ću.
Došlo mi je da idem i ja idem kao lud
- unutra u mene.


🍀

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

Vanilla wrote:
Tue Nov 03, 2020 6:53 pm
Kamilica wrote:
Fri Oct 30, 2020 6:51 pm
Ne bih rekla da to ima veze sa religijom jer niti jedna ne propagira nasilje. To su izvrnute vrijednosti određenih skupina ljudi.
Jezivo i nedopustivo. Bez obzira na političare, medije i njihove često pogrešne odluke i postupke, ne može neko ići okolo i kidati glave. Ne smije ništa biti opravdanje za takve postupke i ne smiju se pravdati bilo kakvim izgovorima. To je jednostavno bolesno :a/

Slazem se.

A laganini, smanji malo dozivljaj sa etiketiranjem.
..kakvo etiketiranje vidis il mozda ti ne vidis..sto smo osjetljivi krcato poznati muslimana javno daje podršku teroru prolistaj samo o Macronu sto pišeš..jeli netko sad u Austriji najavio lov na muslimane ..ne ..Papa daje izjavu samo da ljubav moze samo pobjedit ..nigdje revanisticki
izjava samo s jedne strane..naravno da ne generaliziram nedaj boze da su svi muslimani teroristi a i osobno u obitelji imam muslimanku nevistu koju obožavam...

User avatar
Vanilla
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1410
Posts: 1661
Joined: Mon Jun 08, 2020 11:59 pm
Location: Home Sweet Home

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Vanilla »

Ruzno je citati tvoje postove na ovoj temi, u svakom smislu, a, cini mi se, i na ostalim temama vezanim za politiku. Ok, prolazi ti, samo nastavi, sta da ti kazem...
Kad mi dođe da idem, mnogo moram da idem.
Nije važno kuda ću. Nije važno dokle ću.
Došlo mi je da idem i ja idem kao lud
- unutra u mene.


🍀

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

Vanilla wrote:
Tue Nov 03, 2020 7:06 pm
Ruzno je citati tvoje postove na ovoj temi, u svakom smislu, a, cini mi se, i na ostalim temama vezanim za politiku. Ok, prolazi ti, samo nastavi, sta da ti kazem...
..iskreno medju nama receno vi imate problem..jednu ružnu ric od mene napisi i sam sebe cu izbacit s foruma..ako političke teme zabranjene i dijalozi il razmjena mišljenja onda molim nek se naglasi il blokira podforum.. :doh

User avatar
Vanilla
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1410
Posts: 1661
Joined: Mon Jun 08, 2020 11:59 pm
Location: Home Sweet Home

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Vanilla »

Zasto me persiras?

(😋)

Slabo ti je ovo dijalog, vise monolog bas na ovoj temi.

Neka te, taman posla, samo ti nastavi sam sasobom, evo odoh ja s teme :__
Kad mi dođe da idem, mnogo moram da idem.
Nije važno kuda ću. Nije važno dokle ću.
Došlo mi je da idem i ja idem kao lud
- unutra u mene.


🍀

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..pa nisam ja problem samo pokušavam oživit i ove teme al nema nesto kompetentni općenito je malo pa ja bi sebe onda stavio ko plus za forum..ako mozda po tebi nisam kreativan barem sam aktivan.. :d.

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1526
Posts: 2407
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Vjetar »

Lakše malo Laganini. Jasno je meni da si desničar, ali počinješ malo ekstremizmu naginjati. Ovo zadnje o teroristima ima elemenata govora mržnje. Ako želiš nastaviti ovdje, onda smiri strasti.

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..na koju izjavu mislis..???mogu se ispravit al nemojte na osnovu općeg dojma jebote kolko sam na bosanskim forumima izgleda sve ljevičari..a oni nisu ocito fleksibilni..

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..meni ne smeta ako neko navija za bidena a zanimljivo svima smeta Trump..jel se nesto zamjerio Bošnjacima ne kuzim..

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

Među ozlijeđenim osobama je i jedna državljanka BiH, potvrđeno je za Klix.ba iz veleposlanstva BiH u Austriji. Kako su otkrili, radi se o 29-godišnjoj Belmi Musić koja živi u Beču...
Kako je ranije objavljeno, Musić je inače iz Zenice. Karijeru modnog modela počela je sasvim slučajno kada je 2010. godine u Berlinu izabrana za “najljepšu šetačicu”. Nedugo nakon toga uslijedio je njen prvi photoshooting.

Belma je rođena 1991. godine u Zenici, a tri mjeseca nakon rođenja, sa majkom i sestrom preselila je u Njemačku gdje je boravila devet godina.

U rodnu Zenicu vratila se 2000. godine gdje je pohađala osnovnu i srednju školu, a visokoškolsko obrazovanje je nastavila u Beču piše 072info.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Bella »

laganini wrote:
Tue Nov 03, 2020 7:34 pm
..meni ne smeta ako neko navija za bidena a zanimljivo svima smeta Trump..jel se nesto zamjerio Bošnjacima ne kuzim..
Imam prikateljicu srpkinju- glasa za Trunpa, jer je Biden bombardovao- srbiju- a, sve sto koristi od sistema je sto su demokrate izglasale.. kojekakve pomoci. :hahah ja to ne razumijem... a zasto hrvati . nije mi jasno. valjda zbog Melanije.. :hahah
.............................................................................................Image

User avatar
dezire
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1573
Posts: 2886
Joined: Thu Apr 30, 2020 11:17 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by dezire »

laganini wrote:
Tue Nov 03, 2020 7:11 pm
Vanilla wrote:
Tue Nov 03, 2020 7:06 pm
Ruzno je citati tvoje postove na ovoj temi, u svakom smislu, a, cini mi se, i na ostalim temama vezanim za politiku. Ok, prolazi ti, samo nastavi, sta da ti kazem...
..iskreno medju nama receno vi imate problem..jednu ružnu ric od mene napisi i sam sebe cu izbacit s foruma..ako političke teme zabranjene i dijalozi il razmjena mišljenja onda molim nek se naglasi il blokira podforum.. :doh
Jooj, @laki...ništa se nisi promijenio :fpalm
Pusti politiku, obuci ono šta si kupio i okači na outfit :)

User avatar
blackadder
Član
Član
Reactions: 460
Posts: 729
Joined: Sat Apr 18, 2020 4:24 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by blackadder »

Laki Trump original :hahah

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Bella »

:_)
ima slicnosti- vole -mlade lepe zene.. :D/
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
blackadder
Član
Član
Reactions: 460
Posts: 729
Joined: Sat Apr 18, 2020 4:24 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by blackadder »

Da da, zbog toga :_) :hahah

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Bella »

:-?
malo smo off... tema je ozbiljna. sorry.. :arrow:
.............................................................................................Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..ma nema frke sto je meni Amerika opce al svak ima svoje mišljenje i stav..ja sam iznio sto je Trump napravio pozitivno..naravno niko se ne mora složit samnom a opet nigdje nisam procita ne samo na ovom forumu sto ocekuju od bidena ..nego ono bosnjaci ne vole trumpa..u hr nije tako ljevičari su za bidena a desničari za trumpa..jesu svi bosnjaci ljevičari ..ne virujem ..cemu onda uniformirani stav..

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Bella »

. pozitivno je sto je supalj go djevdjir - pa nista i ne zna.. tako da je steta manja... no, velika sramota za. titulu. predsjednika i BK. bez respekta ikoga. ismijavanje bolesnih, novinara. zena. mislim dno. zbilja sam mislila da ima 'neko tijelo' u drzavi da budale sklone. no, skontali su da je ipak samo lud.. :D/
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..nista ne zna i to mu je prednost.. :aaa

User avatar
Mina
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 697
Posts: 1520
Joined: Thu Apr 30, 2020 6:36 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Mina »

Image
When the young 23-year-old Palestinian Osama Joda tried to buy a house last year in Weikendorf in Lower Austria, it created headlines, because the family was rejected by the mayor and society on the grounds that Muslim and western values were incompatible.

But yesterday, young Osama saved a police officer's life during the Vienna terrorist attack. Today he was rewarded with the certificate of honor by the Austrian police.

And he wasn't the only hero that night

Two men of Turkish origin, Mikail Özen (25) and Recep Tayyip Gültekin (21) also made a heroic effort and rescued another police officer and an older lady.

All three heroes are Muslims who defended their fellow citizens against a disgusting and twisted terror ideology. A terror ideology that yesterday also cost 22 Afghan students their lives.

As Mikail Özen said: ′′ A true Muslim detests all kinds of terror. Our culture tells us, no matter what country we live in, if we live there, we belong there, we must help the state and comply with the laws. We learned it."

Source: https://kurier.at/chronik/wien/helden-b ... /401085633
1
1 Image
I'm waking up to ash and dust I wipe my brow and I sweat my rust

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..za razliku od..
Nurmagomedov na Instagramu objavio prijeteću poruku predsjedniku Francuske Emmanuelu Macronu, neporaženi UFC-ov prvak ponovno se obratio javnosti novom porukom

"Pod izlikom slobode govora, neprijatelji islama pokušavaju uvrijediti osjećaje stotine milijuna muslimana crtajući karikature naših svetaca. Zar doista misle da tako mogu ugasiti Alahovo svjetlo, čije je širenje obećao privesti kraju u svojoj lijepoj knjizi? Zar doista misle da svojim niskim i podlim djelima mogu naštetiti onome koji je na Zemlju došao sa samo jednom svrhom - izvesti ljude iz tame neznanja i obožavanja idola na svjetlo istine i obožavanja samo Alaha - Stvoritelja i istinskog Učitelja svih stvari. Tim činom nisu samo vrijeđali osjećaje muslimanskih vjernika, već su i izazivali Gospodara svjetova koji je obećao da će zaštititi svog glasnika od napada neukih ljudi. Mi ćemo samo reći da doista ne možete naštetiti Muhamedu i blagoslovljenom sjećanju na njega u srcima jedne i pol milijarde ljudi. Neka Alah blagoslovi našeg voljenog poslanika kao i njegovu obitelj, prijatelje i sve one koji su ih u dobru slijedili. I neka Alah kazni svakoga tko zadire u čast njegovog poslanika Muhameda. A Alah doista ne krši obećanja",

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1526
Posts: 2407
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by Vjetar »

:hm Jel ovo ta prijeteća poruka?

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

Vjetar wrote:
Wed Nov 04, 2020 10:18 pm
:hm Jel ovo ta prijeteća poruka?
..nije ublažio je ..valjda i njemu bilo neugodno..

User avatar
laganini
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 436
Posts: 1870
Joined: Tue Aug 04, 2020 11:11 pm

Re: Terorizam nema nazivnik...

Post by laganini »

..ovo je.
Neka ti Svemogući unakazi lice i svima koji, pod sloganom slobode govora, vrijeđaju osjećaje više od jedne i pol milijarde muslimanskih vjernika. Nek ih Alah osramoti na ovom svijetu i u budućem. Alah je brz u obračunima, a to ćete vidjeti. Mi smo muslimani, volimo svog proroka Muhameda (nek je mir i Božji blagoslov na njega) više nego svoje majke, očeve, djecu, žene i sve ljude koji su nam bliski srcu. Vjerujte mi, ove provokacije će im se vratiti", n

Post Reply