Milorad Dodik

Lokalna i svjetska politička dešavanja, stranke i politički predstavnici.
User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Milorad Dodik

Post by Bella »

Covjek je predstanik jednog naroda.. predsjednik njihove Republike.. ne moze se prekriziti niti ignorisati takav.
Da je Bakir bio, a nije, jer ne bi bio ono shto je. davno su se mogli dogovoriti oko svega i zivjeti u zajednici bez prijetnji i spominjanju rata svakodnevno. :doh i nakon ovoliko godina..
.............................................................................................Image

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 391
Posts: 829
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: Milorad Dodik

Post by Revizor »

stisli su ga malo stranci u zadnje vrijeme, posebno amerikanci i britanci, valjda im je dosadio vise. americke sanckije su dobro uzdrmale rs, eno i predsjednica nam ostade bez plate. sreca pa su se skupili zastupnici iz njene stranke i organizovali vitre, pa ce imat od cega da prezivi.
svabe su pokrenule inicijativu o rezoluciji o genocidu u un-u koja je planirana za kraj aprila i koja bi nadam se mogla dodatno uzdrmati rs. vrijeme je i bilo, 30 godina od rata
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2772
Posts: 5307
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Milorad Dodik

Post by Skitnica »


User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Milorad Dodik

Post by Bella »

Pogriješili ste, razbili ste sistem odlučivanja jer o tome nije odlučivalo Predsjedništvo. Ukoliko danas ne uspijemo besmisleno je bilo šta da se radi. Zašto Bošnjaci misle da možemo da nastavimo živjeti zajedno, a da oni nastave da nam lijepe etikete. Kako mislite da mi ostanemo tu. U svakom malom mjestu u BiH kada se rastaje par, ako je žena matretirana, a mi smo maltretirana sve vrijeme, onda je cijelo mjesto na njenoj strani. Nećemo da živimo s vama. Vidjet ćete kako to izgleda. To je moj stav", rekao je Dodik.
... jer su Boshnjaci . biber po pilavu.. :doh . dash im prst .odmah nastavljaju i shaku da zgrabe

.. stranci ko stranci.. ne bi se zvali stranci da nisu stranci.. muljatori... plata. karijera.. to je,za shta se bore..... :doh briga ih za neku Bosnu na Balkanu
.............................................................................................Image

User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2772
Posts: 5307
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Milorad Dodik

Post by Skitnica »

Miting u Banja Luci počeli himnom RS i Srbije.. :hahah

User avatar
dezire
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1573
Posts: 2886
Joined: Thu Apr 30, 2020 11:17 pm

Re: Milorad Dodik

Post by dezire »

A centar zatvoren od 15h
Pun grad autobusa koji su dovezli ove,, sendvićare,, na izlet :killm
Strašno

User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2772
Posts: 5307
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Milorad Dodik

Post by Skitnica »

Sve sto znaju je prostreti zastavu i mahati istim - hlupaju gluposti žešće .. :doh

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 391
Posts: 829
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: Milorad Dodik

Post by Revizor »

dodik iskopiro vucica sa ovim mitingom i sendvicarima sto urlaju na gluposti koje on valja s bine, a odavno se nije ovako navaljo gluposti, sam je sebe prevaziso. isti ovakvi mitinzi se redovno ponavljaju zadnjih godina po srbiji. vole srbi da imaju diktatora, ne mogu bez diktature...
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Revizor
Član
Član
Reactions: 391
Posts: 829
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: Milorad Dodik

Post by Revizor »

al kako mi se gade ko narod. isti su ko ovi ovdje, ko oni u srbiji. kad vidis onu rulju na mitingu, niko nema dva zuba u glavi, arlaucu ko zivotinje, vrijedjaju nam sehide, najavljuju nove probleme i ono bi da se otcijepi... i velika vecina ih je takva. da nisu takvi ne bi dodik i vucic redovno dobijali izbore
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Milorad Dodik

Post by Bella »

. ne treba nikoga potcjenjivati.. sta se desava ovih dana u Bosni je zbilja zabrinjavajuche
izjave kao ove, nisu dostojne jednog ministra.. :fpalm ili mozda jesu. narod to voli chuti.. .i to je govor . :jbg seoskog oportuniste..
.. :hm kako su svi za uzora izabrali Trumpa.
Isak poručio Dodiku: Seoska varalico, više se ljudi sa mnom dnevno slika nego što dođe na tvoj skup
.............................................................................................Image

User avatar
Osman
Član
Član
Reactions: 310
Posts: 513
Joined: Sun Jun 07, 2020 12:02 am

Re: Milorad Dodik

Post by Osman »

Bella wrote:
Fri Apr 19, 2024 1:20 pm
. ne treba nikoga potcjenjivati.. sta se desava ovih dana u Bosni je zbilja zabrinjavajuche
izjave kao ove, nisu dostojne jednog ministra.. :fpalm ili mozda jesu. narod to voli chuti.. .i to je govor . :jbg seoskog oportuniste..
.. :hm kako su svi za uzora izabrali Trumpa.
Isak poručio Dodiku: Seoska varalico, više se ljudi sa mnom dnevno slika nego što dođe na tvoj skup
Eh eto, sad znamo, Ramo je glavni problem. :hahah
Jeftino uređujem avatare.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Milorad Dodik

Post by Bella »

:D/ sta se on javlja, koji vokabular plasira.. tip na stereoidima.. :jbg nije ravan, po funkciji Miletu..

.
..
.............................................................................................Image

User avatar
Osman
Član
Član
Reactions: 310
Posts: 513
Joined: Sun Jun 07, 2020 12:02 am

Re: Milorad Dodik

Post by Osman »

Bella wrote:
Fri Apr 19, 2024 5:47 pm
:D/ sta se on javlja, koji vokabular plasira.. tip na stereoidima.. :jbg nije ravan, po funkciji Miletu..

.
..
Miletu niko nije ravan.

Naročito po vokabularu. :hahah
Jeftino uređujem avatare.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Milorad Dodik

Post by Bella »

Dodik govorio o broju država koje su protiv rezolucije o Srebrenici: "Neki razumiju situaciju"
Predsjednik bh. entiteta Repubika Srpska Milorad Dodik izjavio je da Rezolucija o Srebrenici, ako bude usvojena u Generalnoj skupštini UN, definitivno sahranjuje BiH.

"To je dosipanje soli na ranu. Bošnjaci muslimani neće dobiti ništa od toga osim likovanja, a Srbi će to odbiti i ništa od toga neće primjenjivati", rekao je Dodik u intervjuu za Russia Today.

Dodao je da su strani faktori počeli da kvalifikuju ponašanje Srba kao genocidno i prije nego što se išta desilo, te da su najavljivali da se Srbi navodno pripremaju za genocid.

Na pitanje koje će države osim Rusije glasati protiv rezolucije o Srebrenici, Dodik je rekao da vjeruje da će biti oko 40 zemalja koje "razumiju situaciju".

"Ne bih licitirao, ali po onome što ja znam, oko 40 zemalja će biti protiv. To nije malo kada uzmete u obzir da će njih 70, a možda i više biti uzdržano. Onda to znači da definitivna većina u Generalnoj skupštini UN neće glasati 'za'. Ali, oni su spremni da u momentu glasanja promjene pravila. Najavljuju već da oni koji su uzdržani neće biti kvalifikovani za utvrđivanje većine, nego samo oni koji su glasali 'za' i 'protiv'", kazao je Dodik

Ako u zbiru natpolovična većina glasova bude uzdržana i protiv rezolucije, kaže Dodik, onda to znači da većina globalne zajednice ne misli da se u Srebrenici desio genocid.

"To onda znači da oni koji su 'za', to rade iz spekulativnih razloga", rekao je Dodik.

Dodik je rekao da ga je iznenadilo što je Ruanda jedan od inicijatora rezolucije.

"U Srebrenici imate dokaze da je Vojska RS odvojila žene i djecu i prebacila na teritoriju koju su kontrolisali muslimani. U Ruandi je ubijeno 970.000 pripadnika jednog naroda od strane drugog naroda. Ubijeni su žene, djeca, starci, muškarci, niko nije pravio razliku. Sada Ruanda, vjerovatno perući svoju historiju pokušava da se stavi na stranu rezolucije. Sram ih bilo", rekao je Dodik.

Istakao je da vjeruje da je inicijativa o rezoluciji o Srebrenici usklađena sa odlukom Parlamentarne skupštine Savjeta Evrope o prijemu Kosova u Vijeće Evrope, da bi se tako, navodno, izvršio pritisak na srpski narod.

"U Statutu Savjeta Evrope piše da zemlje članice mogu biti samo članice UN, a Kosovo to nije. To kršenje pravila u trenutku kada njima to odgovara govori koliko oni sve smišljaju. Apsolutno mislim da je to koordinisano, a na kraju krajeva isti su promoteri svih tih događaja", rekao je Dodik.

Dodaje kako je to pokazatelj da nema "ni unutrašnjeg ni regionalnog, a ni globalnog" pitanja oko kog u BiH ne postoje "dramatične i definitivne razlike".

"BiH se u svemu, pa i u ovom slučaju pokazuje kao nemoguća zemlja. Kako onda možete da budete ljuti na Srbiju kada bi ona jednog dana rekla 'dobro, pošto vi ne poštujete teritorijalni integritet Srbije evo i mi ne poštujemo teritorijalni integritet BiH i podržavamo nezavisnost RS'. Kako bi oni reagovali, šta bi uradili", pita se Dodik, navodeći da bi onda zavladala opća histerija", smatra Dodik.
.............................................................................................Image

Post Reply