Vijesti danas

Aktuelnosti iz zemlje i svijeta.
User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

:hm nije ni puno platila za 'izlijevanje' uzitka.. mada niko je od tog naroda nije napao . za narusavanje javnog reda
Meni je čast i ogromna moralna satisfakcija što sa tim polusvijetom ne hodam istom stranom ulice, što sam, bez obzira na cijenu, izabrala teži, ali bar ljudski put. Naravno, neće me njihovi pritisci obeshrabriti i uplašiti, znam da se oni više boje ljudi poput mene i mnogih od vas, nego što se mi bojimo njih - zaključila je Ćorović.
..
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

ma budale. ništa novo od njih
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Image

Multimilijarder Elon Musk ima 11 djece s tri različite žene, a sada ga jedna od njih tuži. Na svog bivšeg partnera požalila se na platformi X koja je u Muskovom vlasništvu.
koji freak ima 'moc' :-?
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vijesti danas

Post by Peace »

Kako znas da je freak?

Ne bi ja donosila sud o ljudima na osnovu onog sto mediji pisu.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

A na osnovu chega .donosis, ako nisi u mogucnosti upoznati opisanog. :hm
Citas, gledas. povezes informacije . i to je ono sto mozemo, sto je neminovno. da je tako ,kao ti hoces . niko ne bi Biografiju/ Memoare/ napisao niti bi se isti citali.
a da ne pominjem Vjerske knjige. :-?
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vijesti danas

Post by Peace »

Zasto uopste treba donositi sud, nije nam to duznost u zivotu?
Pogotovo zasto o tim sto nismo imali priliku osobno upoznati?

Mediji ne donose kompletnu sliku, ni o pojedincu ni o stanju.
Morali bismo to znati.
Svi smo se vjerujem mnogo puta uvjerili.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

A sta bi osoba mogla uzivo,vishe saznati. :hm mozda koji parfem koristi, da se uvjerimo, na vokal glasa .. itd..
Medije. FB, Forumi itd.. su da objave. na pojedincu je da to procesira na osnovu licnog izbora kriterija/ osobenosti.. ..
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vijesti danas

Post by Peace »

Svaka osoba moze biti i vise i manje vec sto je u jednom odredjenom zivotnom periodu.

Ja nista s tv i interneta ne uzimam ko konacnu istinu.
1
1 Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Peace wrote:
Thu Oct 05, 2023 8:53 pm
Svaka osoba moze biti i vise i manje vec sto je u jednom odredjenom zivotnom periodu.

Ja nista s tv i interneta ne uzimam ko konacnu istinu.
Takodjer ni ja. Mislim da je 90% vijesti laz i propaganda. Od TV-a vijesti pa do ovoga. Ljudi svasta za pare pisu. I ko zna ciji je i kakav je interes u pitanju. I sta je pozadina svega.

Frajer ima para. Ko je ona ? Sve su one sa njim zbog para bila, kao u ostalom vecina zena da se ne lazemo.
🔻

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2691
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vijesti danas

Post by Peace »

Gudi wrote:
Thu Oct 05, 2023 10:00 pm
Peace wrote:
Thu Oct 05, 2023 8:53 pm
Svaka osoba moze biti i vise i manje vec sto je u jednom odredjenom zivotnom periodu.

Ja nista s tv i interneta ne uzimam ko konacnu istinu.
Frajer ima para. Ko je ona ? Sve su one sa njim zbog para bila, kao u ostalom vecina zena da se ne lazemo.
U prvom dijelu ti stoji odgovor ns drugi dio posta :_)
Ljudi svasta za pare pisu. I ko zna ciji je i kakav je interes u pitanju. I sta je pozadina svega.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Thu Oct 05, 2023 10:00 pm


Takodjer ni ja. Mislim da je 90% vijesti laz i propaganda. Od TV-a vijesti pa do ovoga. Ljudi svasta za pare pisu. I ko zna ciji je i kakav je interes u pitanju. I sta je pozadina svega.

Frajer ima para. Ko je ona ? Sve su one sa njim zbog para bila, kao u ostalom vecina zena da se ne lazemo.
:hahah e jesi izabrao logiku..za ugodan zivot
. ..da ima 'izvrtanja istine' u opisu nekog dogadjaja.. vjerujem da ima.. ne vidi svako 'istim' ocima ..ali citalc ce uzeti ono sto smatra da je istina.. ovisno koje nazore ima ..
.. frajer je 'freak' . a i ova na slici #mujeisto // kao i Ramo I. // a to ne znaci da nekome i takav, odgovara.. imao pare ili ne.... u svakom slucaju . nije lose kad je i pri parama :DD
ali, ne smijemo se lagati ovdje . jel da Gudi :D/
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Thu Oct 05, 2023 11:12 pm
Gudi wrote:
Thu Oct 05, 2023 10:00 pm


Takodjer ni ja. Mislim da je 90% vijesti laz i propaganda. Od TV-a vijesti pa do ovoga. Ljudi svasta za pare pisu. I ko zna ciji je i kakav je interes u pitanju. I sta je pozadina svega.

Frajer ima para. Ko je ona ? Sve su one sa njim zbog para bila, kao u ostalom vecina zena da se ne lazemo.
:hahah e jesi izabrao logiku..za ugodan zivot
. ..da ima 'izvrtanja istine' u opisu nekog dogadjaja.. vjerujem da ima.. ne vidi svako 'istim' ocima ..ali citalc ce uzeti ono sto smatra da je istina.. ovisno koje nazore ima ..
.. frajer je 'freak' . a i ova na slici #mujeisto // kao i Ramo I. // a to ne znaci da nekome i takav, odgovara.. imao pare ili ne.... u svakom slucaju . nije lose kad je i pri parama :DD
ali, ne smijemo se lagati ovdje . jel da Gudi :D/
šta to ti..bla bla bla...pa bla bla bla...i tako opet bla bla bla :maad :D/

i ja to isto kazem kad ste vi zene u pitanju. Nema mi nista gore kad vidim da je zena kokuz i kad ocekuje da joj ja neshto kupujem. :hihi
a i kad nije kokuz, opet ocekuju da je sa nekom budalom od koju ce da se grebe "jer tako to treba" jel :prst

I da jeste kad se "neutralno pise". a kad je nesto neutralno to ne znaci da je realno i posteno. Najbolje je istinito, ni pozitivno ni negativno, ni neutralno vech istinito. pa kome god bilo pravo ili krivo. :f
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Oct 06, 2023 2:34 am


šta to ti..bla bla bla...pa bla bla bla...i tako opet bla bla bla :maad :D/

i ja to isto kazem kad ste vi zene u pitanju. Nema mi nista gore kad vidim da je zena kokuz i kad ocekuje da joj ja neshto kupujem. :hihi
a i kad nije kokuz, opet ocekuju da je sa nekom budalom od koju ce da se grebe "jer tako to treba" jel :prst

I da jeste kad se "neutralno pise". a kad je nesto neutralno to ne znaci da je realno i posteno. Najbolje je istinito, ni pozitivno ni negativno, ni neutralno vech istinito. pa kome god bilo pravo ili krivo. :f
:DD
koji si ti shicer .. on ocekuje da nesto treba da kupi.. ... objasni .kako to ona ocekuje... kako si dosao do tog zakljucka... napisi slucaj u par recenica.. :hahah
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Oct 06, 2023 3:51 am

:DD
koji si ti shicer .. on ocekuje da nesto treba da kupi.. ... objasni .kako to ona ocekuje... kako si dosao do tog zakljucka... napisi slucaj u par recenica.. :hahah
ne ochekujem ja, vech one. nemoj mijenjati teze ne valja ti to :gaz. Fino brate, hinjski, ono uvlakacki kako da ti kazem. Mislim sta da ti objasnjavam znate vi to bolje od mene. jel :maad :maad :rlys
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Oct 06, 2023 4:57 am
Bella wrote:
Fri Oct 06, 2023 3:51 am

:DD
koji si ti shicer .. on ocekuje da nesto treba da kupi.. ... objasni .kako to ona ocekuje... kako si dosao do tog zakljucka... napisi slucaj u par recenica.. :hahah
ne ochekujem ja, vech one. nemoj mijenjati teze ne valja ti to :gaz. Fino brate, hinjski, ono uvlakacki kako da ti kazem. Mislim sta da ti objasnjavam znate vi to bolje od mene. jel :maad :maad :rlys
:f :DD
ne znash. priznaj... uzmi neku knjigu .gdje su objashnjeni. zenski signali..Image
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Oct 06, 2023 4:16 pm
Gudi wrote:
Fri Oct 06, 2023 4:57 am
Bella wrote:
Fri Oct 06, 2023 3:51 am

:DD
koji si ti shicer .. on ocekuje da nesto treba da kupi.. ... objasni .kako to ona ocekuje... kako si dosao do tog zakljucka... napisi slucaj u par recenica.. :hahah
ne ochekujem ja, vech one. nemoj mijenjati teze ne valja ti to :gaz. Fino brate, hinjski, ono uvlakacki kako da ti kazem. Mislim sta da ti objasnjavam znate vi to bolje od mene. jel :maad :maad :rlys
:f :DD
ne znash. priznaj... uzmi neku knjigu .gdje su objashnjeni. zenski signali..Image
nja nja nja...neshto ona...dzessi nachitana :DD :maad
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »


Hrvatski predsjednik Zoran Milanović komentarisao je posljednja dešavanja u Izraelu i Palestini poručivši da je bombardiranje Gaze nakon Hamasovog napada idiotski potez Izraela.

Milanović je naglasio da je zbog toga ova zemlja izgubila njegove simpatije.

"To je idiotski potez Izraela jer pravo na odbranu ne uključuje pravo na osvetu i ubistva civila", poručio je Milanović.


https://www.klix.ba/vijesti/regija/mila ... /231012099
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Muškarac u Sarajevu kamenjem porazbijao stakla na tri nova trolejbusa
Image

:-? koliko ludzaka hoda gradom...
1
1 Image
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Haha nije to ništa
1
1 Image
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Djeca Dodiku uzvikivala "Lopov, lopov", Cvijanović pokušala skrenuti pažnju

Image
"Ono kad i djeca znaju ko je lopov".
:hm 'zdrava atmosfera' u kuchama djece

https://www.klix.ba/vijesti/bih/djeca-d ... /231027116
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Večeras pjeva u Sarajevu
Karić uoči koncerta Prijović: Nemam ovlasti da zabranim, ali vi odlučujete hoćete li ići
Kao gradonačelnica Sarajeva nemam ovlaštenja da zabranim ili odobrim održavanje koncerata i nastupa u gradu, ali zato vi, moji sugrađani, imate pravo da odlučite da li ćete ići ili ne", započela je.
https://www.klix.ba/magazin/muzika/kari ... /231028087
neka Prijovicka. donira zaradu .. omladini Palestine.. :up
.............................................................................................Image

User avatar
bakterijasmarsa
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 566
Posts: 3471
Joined: Wed Nov 25, 2020 10:43 pm
Location: Kikinda

Re: Vijesti danas

Post by bakterijasmarsa »

Bella wrote:
Sat Oct 28, 2023 8:17 pm
Večeras pjeva u Sarajevu
Karić uoči koncerta Prijović: Nemam ovlasti da zabranim, ali vi odlučujete hoćete li ići
Pritisnuto jače skače
narodna poslovica
mislim da će biti velike gužve baš iz tog razloga
Legal Alien

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2108
Posts: 7605
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

bakterijasmarsa wrote:
Sat Oct 28, 2023 8:22 pm
Bella wrote:
Sat Oct 28, 2023 8:17 pm
Večeras pjeva u Sarajevu
Karić uoči koncerta Prijović: Nemam ovlasti da zabranim, ali vi odlučujete hoćete li ići
Pritisnuto jače skače
narodna poslovica
mislim da će biti velike gužve baš iz tog razloga
ako sam razumjela... i oni koji nisu kupulu kartu za. che kupiti i doci na koncert...
.............................................................................................Image

User avatar
bakterijasmarsa
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 566
Posts: 3471
Joined: Wed Nov 25, 2020 10:43 pm
Location: Kikinda

Re: Vijesti danas

Post by bakterijasmarsa »

iz inata
Legal Alien

Post Reply