Vijesti danas

Aktuelnosti iz zemlje i svijeta.
Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Ne sumnjam ja da ona ima diplome indekse.

Međutim ona do pozicije direktorica nije došla zbog znanja iskustva diploma fakulteta, već preko veze i štele. Preko stranke. Uostalom kao i svi zaposleni u KCUS i javnom zdravstvu.

Da je ona mukom i znojem došla do diplome titula i zvanja. Ne bi niko mogao tek tako na ovakav klošarski način da joj namješta i da je diskreditiruje.

I to kao čuvanje bilo kakvih originala diploma certifikata na poslu u kancelariji u ladici mi je malo niđe veze.

Tolike pare vrijeme diplome i novac čovjek da uloži u obrazovanje i da tako bude nemaran prema svojim ličnim dostignućima. Niđe veze.

Kao da nije mogla diplome potvrde certifikate kopirati ovjeriti. Da ima kopija u arhivi.

Vidi se da nije u životu 10 molbi i CV -ja poslala za posao. Ja sam ih u životu na stotine poslao. I za sebe i za druge. I na bosanskom i engleskom jeziku.

I uz molbe i CV -je uvijek su išle reference..DOKAZI..attachment sa kopijama prilozima diploma srednje, fakulteta, certifikata, stručnih praksi, pisma preporuke i od šefova, direktora, profesora, i na kraju ako treba dokazi i iz porezne uprave kao dokaz radnom iskustvu i stažu.

Tako da mi je ovo sve malo onako šuhveli. Žena koja je preko muža i svekra sve u životu postigla. Udala se na pravo mjesto i sva joj se vrata u životu otvorila. Od Mercedesa od 150.000 hiljada, kuće od par miliona, titula zvanja, pozicije direktora, poznanstva. Bukvalno sve preko braka i preko kreveta.

Bakir je OK. Babo mu je Alija. Napatio se, nije imao pola života oca jer je bio po zatvorima. Sa samohranom majkom živio.
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Ne znam njen put ka toj poziciji... ali, ima Izetbegovica josh . mislim na familiju..ali ih nema na nekim 'pozicijama'
.desilo se da je ona snaha, prvog predsjenika..nakon raspada YU. Zar je to neshto loshe.
.kao i to da mu je sin tj Bakir nastavio . uz pomoch naroda... kojem se Alija iz nekog razloga jako svidio.

A da nisu kakvi su. ne bi bili na tim pozicijama. dakle imaju i drugi poznati ochevi djecu ..pa nigdje ih. ili ih ne interesuje ili su 'duleci' za bilo shta.

mentalitet naroda, koji se hrani time, a ima toga i u dr. drzavama... opozicija napada gdje god moze.
Slichno je proshao i Radonchich.. ali eto izdrzao je tamo gdje se zaustavio.
Sabiju su godinama, ismijavali po novina / o njenom stylin---gu. nije da nije dala materijala, ali nachin na koji su radili je zbilja.. za narod kakav i jeste... ne svi naravno.

Moguche da je drzala tu.... nema razloga da ih kopira . i pokazuje... :jbg jednostavno zaboravish da su tu. kao i mi.. ja ne zna gdje su moji dokumenti.. u sefu drzim jedan bitan.. sve ostalo.. trebam se zamisliti.. :hahah
Da je preko familije.. hm jeste zbog prezimena. ..inache :DE mislim da je sposobnija od njih dvojice... to je tip muslimanske zene.. po ponasanju koje meni ne pashe ..
I ja mislim da je Bakir ok... ali mishevi oko njega nisu ..naravno. kad nije imao izbora.. opet je iznenadjujuche da on nije povezan ni sa jednom kriminalnom radnjom.. :hm imaju jednu kuchu . nije neshto ni velika itd. sve skupa ok su
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/88 ... icu-mjesta
Kako nezvanično saznajemo roditelji djeteta su bili prisutni na bazenu.

U toku je saslušanje svjedoka koji bi mogli pomoći u rasvjetljavanju događaja, a naložena su određena vještačenja.

Istragom se utvrđuje i gdje su se u tim momentima nalazili spasioci.
.. :/* da . krivi su spasioci. koji nadgledaju sigurnost stotine djece, i sam vlasnik Bazena .. jer zashto bi roditelji tu inache dolazili. nego da se neko drugi brine, o njihovom jedinom djetetu..
.............................................................................................Image

User avatar
Kamilica
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 1987
Posts: 4209
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Vijesti danas

Post by Kamilica »

Strasno. Uzasna tragedija. Hocu da crknem kada ovako nesto procitam.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

uzas.. naravno.. ali, novinare treba kaznjavati za njihove insinuacije i mishljenja. oni su tu.da objave okolnosti,nakon uvidjaja policije...

na osnovu njihovih objavljivanja narod ko lud ...malo mu fali. odmah na proteste... #zashta
.............................................................................................Image

User avatar
Kamilica
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 1987
Posts: 4209
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Vijesti danas

Post by Kamilica »

Bella wrote:
Sun Jan 21, 2024 8:05 pm
uzas.. naravno.. ali, novinare treba kaznjavati za njihove insinuacije i mishljenja. oni su tu.da objave okolnosti,nakon uvidjaja policije...

na osnovu njihovih objavljivanja narod ko lud ...malo mu fali. odmah na proteste... #zashta
Mediji svakako znaju sta odredjenu svjetinu zanima, tako da ne iznenadjuje.

Strasna tragedija i grozno je manipulisati informacijama.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Hidranta tu nema :-?
Ogromna šteta na sarajevskoj pijaci Heco, vatrogasci se satima bore s plamenom
Image

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ogromna ... /240124071
i U Srbiji pozar
Novi Beograd
Veliki požar u Beogradu: Gori tržni centar, gasi ga desetine vatrogasaca
:hm... jewish lightning :8x
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Šta se krije iza monstruoznog ubistva muškarca u Doboju, ljubavni problemi ili novac?
Muškarac koji je večeras pronađen svirepo ubijen i zavezan za drvo u Doboju je Saša Kulišić. Za njegovo ubistvo su osumnjičeni supruga i još jedan muškarac, pa se postavlja pitanje da li su u pitanju ljubavni problemi ili novac kojim je raspolagao ubijeni.
Način na koji je ubijen te ostavljen u šumi zavezan za drvo sa trakom preko usta, govori da se radi očigledno o unaprijed isplaniranom događaju, a šta bi mogao biti uzrok svi se pitaju.
... :-?
..
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Ne samo da se nisu poznavali, oni su dolazili sa potpuno različitih planeta. Ovo su nevina djeca koja nisu imala nikakve veze s ovim događajem. U ovom krivičnom djelu Šuman Adem je tu noć krenuo, vozio se, autom iz suprotnog smjera od dječaka koji su se nalazili u vozilu Citroen. On je sa svojim vozilom Peugeot 308 približavao se ulici Alije Kučukalića i iza leđa prišao dječacima koji su se kretali u vozilu Citroen. Potom im se približio nakon čega je mahanjem rukama i provokacijama prouzrokovao da ovi dječaci, Danis (vozač) i Eman, koji se nalazio iza njega otvore prozor i pitaju kakv je problem. Da bi potom iz nepoznatih razloga, bez ikakvog povoda Šuman Adem skočio sa mjesta vozača na mjsto suvozača kroz otvoren prozor svog vozila suvozača i izašao van", navodi tužiteljica.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzitel ... /240201071
...tragedija.

... ne reagovati na bilo kakve provokacije.. bilo na cesti, ulici, aerodromima itd....
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Wed Jan 31, 2024 4:28 am
Šta se krije iza monstruoznog ubistva muškarca u Doboju, ljubavni problemi ili novac?
Muškarac koji je večeras pronađen svirepo ubijen i zavezan za drvo u Doboju je Saša Kulišić. Za njegovo ubistvo su osumnjičeni supruga i još jedan muškarac, pa se postavlja pitanje da li su u pitanju ljubavni problemi ili novac kojim je raspolagao ubijeni.
Način na koji je ubijen te ostavljen u šumi zavezan za drvo sa trakom preko usta, govori da se radi očigledno o unaprijed isplaniranom događaju, a šta bi mogao biti uzrok svi se pitaju.
... :-?
..
Opet pare :-?
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Thu Feb 01, 2024 5:07 pm
Ne samo da se nisu poznavali, oni su dolazili sa potpuno različitih planeta. Ovo su nevina djeca koja nisu imala nikakve veze s ovim događajem. U ovom krivičnom djelu Šuman Adem je tu noć krenuo, vozio se, autom iz suprotnog smjera od dječaka koji su se nalazili u vozilu Citroen. On je sa svojim vozilom Peugeot 308 približavao se ulici Alije Kučukalića i iza leđa prišao dječacima koji su se kretali u vozilu Citroen. Potom im se približio nakon čega je mahanjem rukama i provokacijama prouzrokovao da ovi dječaci, Danis (vozač) i Eman, koji se nalazio iza njega otvore prozor i pitaju kakv je problem. Da bi potom iz nepoznatih razloga, bez ikakvog povoda Šuman Adem skočio sa mjesta vozača na mjsto suvozača kroz otvoren prozor svog vozila suvozača i izašao van", navodi tužiteljica.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzitel ... /240201071
...tragedija.

... ne reagovati na bilo kakve provokacije.. bilo na cesti, ulici, aerodromima itd....
Ma gledati samo svoja posla i no problems :up
Iako ako neko vec traži belaja teško se to može izbjeći. Čovjek treba da ocijeni smije li se u nešto upuštati. :hm
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Feb 02, 2024 3:24 am
Bella wrote:
Thu Feb 01, 2024 5:07 pm
Ne samo da se nisu poznavali, oni su dolazili sa potpuno različitih planeta. Ovo su nevina djeca koja nisu imala nikakve veze s ovim događajem. U ovom krivičnom djelu Šuman Adem je tu noć krenuo, vozio se, autom iz suprotnog smjera od dječaka koji su se nalazili u vozilu Citroen. On je sa svojim vozilom Peugeot 308 približavao se ulici Alije Kučukalića i iza leđa prišao dječacima koji su se kretali u vozilu Citroen. Potom im se približio nakon čega je mahanjem rukama i provokacijama prouzrokovao da ovi dječaci, Danis (vozač) i Eman, koji se nalazio iza njega otvore prozor i pitaju kakv je problem. Da bi potom iz nepoznatih razloga, bez ikakvog povoda Šuman Adem skočio sa mjesta vozača na mjsto suvozača kroz otvoren prozor svog vozila suvozača i izašao van", navodi tužiteljica.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzitel ... /240201071
...tragedija.

... ne reagovati na bilo kakve provokacije.. bilo na cesti, ulici, aerodromima itd....
Ma gledati samo svoja posla i no problems :up
Iako ako neko vec traži belaja teško se to može izbjeći. Čovjek treba da ocijeni smije li se u nešto upuštati. :hm
.. tako... udaljiti se shto je moguche prije
. pricha tip.. dva puta ishao u sud. kao svjedok. .. gdje radi.. kockarnica. metuzalemi padaju.. pa tuze biznis.. hoche nadoknadu.. :maad
i ja sam odluchila :-? .samo nestati .kad se tako shto desi..
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

:hahah vidi .konash chovjek
doshao da potpalivatru zima..Image

Kritike i za respiratore
O'Brien o Sebiji Izetbegović: Dok je bila direktorica KCUS-a, doktori su bili pod pritiskom da podrže SDA
"Supruga predsjednika SDA nedavno je smijenjena sa pozicije direktorice Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu, jedne od najvećih bolnica u zemlji. Tokom njenog mandata, doktori su bili izloženi pritisku da podrže SDA ili su uklanjani sa rukovodećih pozicija na kojima su bili", kazao je O'Brien.

Kako dodaje, agenda je bila fokusirana na politiku, ne na brigu o pacijentima.

"SDA je takođe učestvovala u ozloglašenom slučaju sa respiratorima, a kada su bili na vlasti, lideri SDA su eksploatisali BH Telecom za ostvarivanje lične dobiti i za jačanje sopstvenih mreža podrške", rekao je O'Brien.
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Feb 02, 2024 5:25 pm
:hahah vidi .konash chovjek
doshao da potpalivatru zima..Image

Kritike i za respiratore
O'Brien o Sebiji Izetbegović: Dok je bila direktorica KCUS-a, doktori su bili pod pritiskom da podrže SDA
"Supruga predsjednika SDA nedavno je smijenjena sa pozicije direktorice Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu, jedne od najvećih bolnica u zemlji. Tokom njenog mandata, doktori su bili izloženi pritisku da podrže SDA ili su uklanjani sa rukovodećih pozicija na kojima su bili", kazao je O'Brien.

Kako dodaje, agenda je bila fokusirana na politiku, ne na brigu o pacijentima.

"SDA je takođe učestvovala u ozloglašenom slučaju sa respiratorima, a kada su bili na vlasti, lideri SDA su eksploatisali BH Telecom za ostvarivanje lične dobiti i za jačanje sopstvenih mreža podrške", rekao je O'Brien.
Da ti ja kazem preko 95% uposlenih na KCUS doslo je preko stranke.
Znam da je bilo po desetak clanova iste porodice svi zaposleni gore.
I to uglavnom istocna Bosna, Srebrenica, Vogosca tak to.
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Feb 02, 2024 9:50 pm



Da ti ja kazem preko 95% uposlenih na KCUS doslo je preko stranke.
Znam da je bilo po desetak clanova iste porodice svi zaposleni gore.
I to uglavnom istocna Bosna, Srebrenica, Vogosca tak to.
pa, i Pilav je naglasio,da che vratiti dr. dakle trenutni che dobiti ' nogu' i jel to ok...koja razlika od sda.. :hahah
.svako svoje... ..ti ne bi. tako.. :hm
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Feb 02, 2024 10:31 pm
Gudi wrote:
Fri Feb 02, 2024 9:50 pm



Da ti ja kazem preko 95% uposlenih na KCUS doslo je preko stranke.
Znam da je bilo po desetak clanova iste porodice svi zaposleni gore.
I to uglavnom istocna Bosna, Srebrenica, Vogosca tak to.
pa, i Pilav je naglasio,da che vratiti dr. dakle trenutni che dobiti ' nogu' i jel to ok...koja razlika od sda.. :hahah
.svako svoje... ..ti ne bi. tako.. :hm
Ma nema razlike nikakve. Sve ti je to u 5dkg

Sjaši... Kurta...Murta.. >:I
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Feb 03, 2024 1:02 am

Ma nema razlike nikakve. Sve ti je to u 5dkg

Sjaši... Kurta...Murta.. >:I
:/* .naravno... ko se upusti u politichki zivot, taj nema kriterija....
.. :-? kako sachuvati,zivu glavu.... Sarajevo .opasno mjesto za zivjeti.. nekad je to bila samo Baščaršija ..sada .. cijeli grad..
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Feb 03, 2024 2:53 am
Gudi wrote:
Sat Feb 03, 2024 1:02 am

Ma nema razlike nikakve. Sve ti je to u 5dkg

Sjaši... Kurta...Murta.. >:I
:/* .naravno... ko se upusti u politichki zivot, taj nema kriterija....
.. :-? kako sachuvati,zivu glavu.... Sarajevo .opasno mjesto za zivjeti.. nekad je to bila samo Baščaršija ..sada .. cijeli grad..
Tako je :up

Svašta se dovuklo u Sarajevo. Papaka i seljaka najviše. Nema ovdje 20% domaće gradske raje. Sve došlo moj Munčowwwe :jbg
Gledati svoja posla i guzu u kraj. Iskreno me ne interesuje niko i ništa. Sve što je mimo mene boli me briga. Niko ne brine ni za moju muku ni za moje probleme. Nego ko traži problema Boga mi će ga naći. Neka ne misli da neće.

Mnogi se najeli hljeba, imaju para, fin i ugodan život. Nemaju dovoljno problema u životu pa se ufursati svako. Pa ne misli da ga neko može ubiti ili osakatiti. Da ide po bolnicama doktorima i po sudovima i policijama.

Ja sam ta dječija klošarska posla davno prošao. Još kao dijete i maloljetnik. Sad neka drugi kao punoljetni prolaze ta sranja.

Gledati svoja posla i zdravo. ;)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Feb 03, 2024 4:01 am


Tako je :up

Svašta se dovuklo u Sarajevo. Papaka i seljaka najviše. Nema ovdje 20% domaće gradske raje. Sve došlo moj Munčowwwe :jbg
Gledati svoja posla i guzu u kraj. Iskreno me ne interesuje niko i ništa. Sve što je mimo mene boli me briga. Niko ne brine ni za moju muku ni za moje probleme. Nego ko traži problema Boga mi će ga naći. Neka ne misli da neće.

Mnogi se najeli hljeba, imaju para, fin i ugodan život. Nemaju dovoljno problema u životu pa se ufursati svako. Pa ne misli da ga neko može ubiti ili osakatiti. Da ide po bolnicama doktorima i po sudovima i policijama.

Ja sam ta dječija klošarska posla davno prošao. Još kao dijete i maloljetnik. Sad neka drugi kao punoljetni prolaze ta sranja.

Gledati svoja posla i zdravo. ;)
:H . evo. brinemo za tvoju 'muku' . bodrimo te. # :D/ dezse.... koliko izdrzish..
. gradska raja . je dijaspora... :hm :inlv
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Dva naoružana muškarca opljačkala trafiku u Sarajevu, ukradene cigarete, slatkiši i novac
:rlys . eto #trafikanti.. pa zar oruzjem na slatkishe... :/*
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Feb 03, 2024 1:33 pm
:H . evo. brinemo za tvoju 'muku' . bodrimo te. # :D/ dezse.... koliko izdrzish..
. gradska raja . je dijaspora... :hm :inlv
samo polako i oprezno brini... :(s al nemoj se puno zahmetiti...nemoj narikati :DE
kakva dijaspora...evo po forumima svi neki iz znj mjesta, sela...Bog zna gdje je to :-?
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Feb 03, 2024 4:53 pm
Bella wrote:
Sat Feb 03, 2024 1:33 pm
:H . evo. brinemo za tvoju 'muku' . bodrimo te. # :D/ dezse.... koliko izdrzish..
. gradska raja . je dijaspora... :hm :inlv
samo polako i oprezno brini... :(s al nemoj se puno zahmetiti...nemoj narikati :DE
kakva dijaspora...evo po forumima svi neki iz znj mjesta, sela...Bog zna gdje je to :-?
:hahah jashta nego polako..
.. zbilja.. nisam istrazivala.. ali tako izgleda..

.pa... ima ok naroda.... mogu ti rechi da su puno bolji . nego ti tvoji. #padinski gradski tipovi :hm . nikad mi se nije dojmio taj 'karakter'..

:/*
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Feb 03, 2024 5:22 pm

.pa... ima ok naroda.... mogu ti rechi da su puno bolji . nego ti tvoji. #padinski gradski tipovi :hm . nikad mi se nije dojmio taj 'karakter'..

:/*
Pa zato sto si i ti sa strane...ljakse...nema druge :jbg :_)
Svakome su njegovi "najbolji" ;)
Svaka ptica svome jatu leti...pa ja :DE
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2136
Posts: 7661
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Vijesti danas

Post by Bella »

:_) :kaafa . to je to. o chemu je naglasheno..



:hahah
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Vijesti danas

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Feb 03, 2024 7:29 pm
:_) :kaafa . to je to. o chemu je naglasheno..



:hahah
Ima Munčo sira kajmak mljeka surutke mufina mrkvice pite. Tak toga. :iiij :_)

:ble :DE
🔻

Post Reply