Samo da kažem

Virtuelni kafić.
Sve dok ozbiljno ne pripada ni jednoj drugoj kategoriji i podforumu - znači da pripada ovdje.
User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

Image
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

I kod mene jutarnja ☕️

Danas odvoze list i grane, zabrundali s kamionom tacno ispod prozora mi.
Raskopase mi san.

Bella sto ti je pomoglo za oko?

Kcerku nikako do kraja da pusti, danas mora zbog toga doktoru.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

... tople obloge..neosporin . lagano utrljala .. zatim ointment. kojeg su nakon dan .dva povukli iz prodaje.. :hahah walmart .

i bez kozmetike , sve te dane..
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Mar 08, 2024 7:40 am


Dzee to vrijedjanje?! Kad se kaže istina bez uvijanja to je vrijeđanje. Vrijeđa i mene svašta. Što je nebo plave boje.

Najgore je zbog svoih pogleda druge kriviti. I glumiti žrtvu. U životu ljude niko ne doživljava, pa ovdje hoće nekakve pažnje. Znam ja to. Egocentričnost šta li.

Izvini ali da li se mi poznajemo da bi nešto moglo da bude na ličnom nivou, nekakvo vrijeđanje? Ne, ne poznajemo se. Ni mi ovdje lično niti smo u bilo kakvim odnosima i relacijama. Čak ne znamo jedni drugima ni imena, a ne nešto drugo.

Tako da lažljivice jedna.. to poturaj nekome drugom...

Znaš odlično mislim poznato ti je da sam ja po sudovima hodao. Takve stvari, lažne optužbe kao što su napad na ličnost, članove porodice možeš mačku pod rep okačiti. Uostalom i prema zakonu to nije krivično djelo, čak nije ni prekršaj.

To što ti i ova druga forumašica meni poturate zove se verbalni delikt. Relikt nekih davnih i prošlih vremena. Valjda je to popularno tamo kod vas u Americi. Od cenzure medija, društvenih mreža i slično. Dok se radi genocid u Gazi.
Koju si ti istinu iznio ovdje... da sam ja stara.. to je u stvari ../ageism/.. diskriminacija... usjedjelica.. nema djece... pa dalje .. eto sad i lazljivica.. :čeekaa :hahah .
i sve si to napisao.. a da uopste nemash nikakve dokaze .. sve nagadjanja .. rekla .kazala... dakle te informacije su iz tvog malog mozga .. mozda si na osnovu mojih odgovora na pojedine teme.. tako shvatio.. :jbg

ali ... tako neke, etikete ti nisi na ovom forumu dobio....
ima nas par, koji razmjenimo postove... ti si uglavnom u 'ratu' sa nas dvije. jedine aktivne zene ovdje.. :hahah itd..
tako. tvoj post ne zasluzuje, neku paznju.al eto.. imam osjechaj.. da neshto nije ok. ovih dana s tobom.. pa eto... uzmi vremena odmori se of foruma... tek toliko.. da te ne uzrujava .. nashe pisanje.. :DE :H
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
bakterijasmarsa
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 578
Posts: 3509
Joined: Wed Nov 25, 2020 10:43 pm
Location: Kikinda

Re: Samo da kažem

Post by bakterijasmarsa »

Srećan praznik svim ženama i devojkama na forumu
Želim im svaki dan da se osećaju kao da im je praznik
2
1 Image 1 Image
Legal Alien

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

Hvala :)

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Mar 08, 2024 4:28 pm
Koju si ti istinu iznio ovdje... da sam ja stara.. to je u stvari ../ageism/.. diskriminacija... usjedjelica.. nema djece... pa dalje .. eto sad i lazljivica.. :čeekaa :hahah .
i sve si to napisao.. a da uopste nemash nikakve dokaze .. sve nagadjanja .. rekla .kazala... dakle te informacije su iz tvog malog mozga .. mozda si na osnovu mojih odgovora na pojedine teme.. tako shvatio.. :jbg

ali ... tako neke, etikete ti nisi na ovom forumu dobio....
ima nas par, koji razmjenimo postove... ti si uglavnom u 'ratu' sa nas dvije. jedine aktivne zene ovdje.. :hahah itd..
tako. tvoj post ne zasluzuje, neku paznju.al eto.. imam osjechaj.. da neshto nije ok. ovih dana s tobom.. pa eto... uzmi vremena odmori se of foruma... tek toliko.. da te ne uzrujava .. nashe pisanje.. :DE :H
Jel laž da si u trechoj zivotnoj dobi? :hm
Jel laž da nisi usidjelica i dokona žena koja po vazdan godinama provodi vrijeme po forumima ? :rlys
Dodushe Piece ima djecu i porodicu pa ipak i pored foruma ima čime da se u životu bavi.
Eto sad vrijeđaš inteligenciju. Ona kao pametna. Naučila na internetu pamet :DD
Nisam ja u ratu ni sa kim. Zašto bih bio? Nemam pametnijeg posla u životu sa nekim se prepucavati..pogotovo sa nekakvom nanom...treba da je srchani strefi... :0o pustim muziku i uzivam :iiij
Al eto mislim da tvoj post uopshte ne zasluzhuje neku posebnu pazhnju. Mozhda ipak nekih struchnijih osoba. MrDr i slichnih specijalista...mozhda da nadjesh nekoga da volonterski te pregleda..ne znam da li je to kod tebe tamo osigurano...ili idesh samo na sistematski... :čeekaa uzmi i ti malo odmor...zhena nakucala preko 100.000 poruka po forumima...i nekome neshto kazhe..buhahaha :DD :hihi :fp ne znam da li je to manjak socijalizacije ili neshto treche...samo brate nije normalno :jbg ali mislim da ti imash ozbiljnih problema sa sobom jer to nije normalno. :help.
Ne sikiraj mi se bit che sve u redu. Zdravlje treba da ti je na prvom mjestu i nemoj da te pisanje na forumu pogadja. :H :DE
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Samo da kažem

Post by Gudi »

Sretan praznik ko slavi.
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

Image
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Mar 08, 2024 9:55 pm

Jel laž da si u trechoj zivotnoj dobi? :hm
Jel laž da nisi usidjelica i dokona žena koja po vazdan godinama provodi vrijeme po forumima ? :rlys
Dodushe Piece ima djecu i porodicu pa ipak i pored foruma ima čime da se u životu bavi.
Eto sad vrijeđaš inteligenciju. Ona kao pametna. Naučila na internetu pamet :DD
Nisam ja u ratu ni sa kim. Zašto bih bio? Nemam pametnijeg posla u životu sa nekim se prepucavati..pogotovo sa nekakvom nanom...treba da je srchani strefi... :0o pustim muziku i uzivam :iiij
Al eto mislim da tvoj post uopshte ne zasluzhuje neku posebnu pazhnju. Mozhda ipak nekih struchnijih osoba. MrDr i slichnih specijalista...mozhda da nadjesh nekoga da volonterski te pregleda..ne znam da li je to kod tebe tamo osigurano...ili idesh samo na sistematski... :čeekaa uzmi i ti malo odmor...zhena nakucala preko 100.000 poruka po forumima...i nekome neshto kazhe..buhahaha :DD :hihi :fp ne znam da li je to manjak socijalizacije ili neshto treche...samo brate nije normalno :jbg ali mislim da ti imash ozbiljnih problema sa sobom jer to nije normalno. :help.
Ne sikiraj mi se bit che sve u redu. Zdravlje treba da ti je na prvom mjestu i nemoj da te pisanje na forumu pogadja. :H :DE
.Po mojim osjechajima. jeste..
..Nisam.. :D/ a da .. :))D
Jesi.. evo dokaz iznad.. na koji odgovaram.. :f
..Ja sam super.. nechu za sada uzimati odmor. busy sam.. :DD Image. a i mogla bih nekome nedostajati.. :hahah :nevina

.. :hm neshto treche :up . ;) normalno je..

..Zdravlje..Image top forma .

Hvala na paznji ...Image
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Mar 08, 2024 10:56 pm
.Po mojim osjechajima. jeste..
..Nisam.. :D/ a da .. :))D
Jesi.. evo dokaz iznad.. na koji odgovaram.. :f
..Ja sam super.. nechu za sada uzimati odmor. busy sam.. :DD Image. a i mogla bih nekome nedostajati.. :hahah :nevina

.. :hm neshto treche :up . ;) normalno je..

..Zdravlje..Image top forma .

Hvala na paznji ...Image
Ti si AI. Bot. Auto response message. :DD
Bot. De shta drugo odgovori nisam te to pitao :hihi
Ona je super, to znachi da ima nekih ozbiljnijih problema i da je ovo prvi simptom da odbija prihvatiti problem :cc.
Ne znam kome bi nedostajala...mozhda machkama..nekim...tak to... :hm :hahah
Nije normalno...mora se prvo suochiti sa problemom jer je ochigledan...al shta da se radi... :H
Kakva Top forma... :-? :(( :fpalm

Prijatno. :inlv :nak. ;)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

Image
1
1 Image
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Samo da kažem

Post by Gudi »

Tu je :auuuu :hahah :_)
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Samo da kažem

Post by Gudi »

Nja Nja Nja....ja ko Munčoglu neshto chu da kazhem...nja nja nja...stash ba ti...drzh....nedaj...povuci potegni...hoche neche...tamo vamo...jes nije...tako je nije tako...pa kako je...ne mozhe ba...ma mozhe...shto neche mochi... stani kreni...kud che shta che... kako che...dzee che...ma nema od toga nishta...shetnja ba... :st. :/&% :haa. :rlys
🔻

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1533
Posts: 2407
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Moja glasna razmisljanja

Post by Vjetar »

Gudi wrote:
Thu Mar 07, 2024 9:56 am
Peace wrote:
Thu Mar 07, 2024 3:01 am

Ja ne znam kad ste vas dvoje ozbiljni, kad se salite.

Gudi pretjerao si u obracanju Belli gore, nije sve u zivotu stvar odabira. A i da jeste, nemamo pravo pd toga praviti sale.
Ja se ne šalim !

Ozbiljno pišem uz malu dozu podje*avanja :fp

Pravo ti je fin taj običaj sa cenzurisanjem i brisanjem postova.

Valjda ti tako život funkcionište na forumu dok u RL životu ne smiješ da pisneš nikome. Manja od makova zrna.

Ima brate i drugih platformi od Fejsa, Ixa, TikToka, drugih foruma, ako ti smeta šta ja pišem i kakav pogled na život imam. Čuj Bogati njoj se post ne sviđa i ona briše.
Gudi, kontroliši malo nastupe. Prelaziš liniju. Ne nastavljaj pravdati to, jer nisi u pravu. Možeš i nastaviti ako si nedokazan, ali onda ćeš na hlađenje :jbg

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

:__
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

Bella wrote:
Fri Mar 08, 2024 3:06 pm
... tople obloge..neosporin . lagano utrljala .. zatim ointment. kojeg su nakon dan .dva povukli iz prodaje.. :hahah walmart .

i bez kozmetike , sve te dane..

Njoj nisu pomogle tople obloge.
Dali joj antibiotike, i kremu.
Sinoc je odmah puklo, i iscurila ta necist.


Lijep vam dan zelim :__

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

.izgleda da sam uspjela na pocjetku zaustaviti.. mada bio je 'plikich'.. i nestao makon dan . jer sam i kremu ukljuchila .
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

Popila kamilicu, i prispalo mi se ko dijetu.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

Dobro jutro/dan :__

Prvu kafu pijem :nevina
Radna mi nedjelja.

Nocas prva teravija, nastupa Ramazan.

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

:__
.. kazu, spavat chete sat manje.. :jbg nisam..


:rlys
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

Je li pomjeren sat ili je tek nocas?

Nesto imam osjecaj da nije :hm

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2171
Posts: 7781
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Samo da kažem

Post by Bella »

:rlys
ako radish danas.. sat je pomjeren :D/
.............................................................................................Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2744
Posts: 11162
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Samo da kažem

Post by Peace »

Mozda cu tek nocas da uvidim.
Ako se bude vidilo fo 7:30 :rlys

User avatar
Kamilica
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 2010
Posts: 4239
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Samo da kažem

Post by Kamilica »

Samo da vas pozdravim. Pas mi je bolestan i nemam bas vremena za mnogo toga pa i za forum. Sutra idem, kod treceg po redu veterinara, da cujem jos neko misljenje.
3
3 Image

Post Reply