Nasmijalo me

Vicevi, smiješne slike i video klipovi. Sve teme kojima ćemo nasmijati sebe i druge
User avatar
Ina
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 576
Posts: 1159
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Nasmijalo me

Post by Ina »

Jesu slatki. Baš uživaju na suncu 😍

User avatar
dezire
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1563
Posts: 2880
Joined: Thu Apr 30, 2020 11:17 pm

Re: Nasmijalo me

Post by dezire »

:D/
Screenshot_20230318_190327.jpg
2
2 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Kad bi me neko pitao čega se plašim rekla bih garderobe

Image

Kad bi me neko pitao čega se plašim rekla bih garderobe.

Gomile oprane garderobe koja čeka da bude opeglana. Čeka moje slobodno vreme da je opeglam i složim u ormane. Sa rođenjem prvog, a tek drugog deteta, ta količina veša za pranje, peglanje i slaganje je prevazišla sve granice normalnosti i prešla u ogroman izazov. Jedno vreme sam bila toliko profesionalna da mi je padalo na pamet da otvorim praonicu veša.

Muž je predlagao da kupim plastične vile s kojima bih mogla da plastim veš po stanu, dok čeka da bude opeglan. Vreba i napada sa svih strana, iz korpe – prljav, sa žice – čist, kraj daske – za slaganje…čini se nikad neće doći kraj i tako dok sam živa. Jednog dana sam rekla pegli – Ne!

Nećemo se više družiti u moje slobodno vreme! Nisi mi ni drugarica ni sestra, ćao! I prodisala sam.

Konačno miris slobode…jedna obaveza nedeljom manje…i za divno čudo svi u kući su živi, zdravi, blago izgužvani (vidi se kad se zagledaš), ali srećni jer nedeljom mama više ne obavlja najvažniji posao na svetu – peglanje.
2
2 Image

User avatar
Skitnica
Senior
Senior
Reactions: 2685
Posts: 5187
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Nasmijalo me

Post by Skitnica »

Image
1
1 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Ne daju uzimati slike i text, pa moram link

Kliknite.

https://minja.cat/mjau-kleptoman-prica- ... -je-lopov/
1
1 Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7223
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Nasmijalo me

Post by Bella »

:hahah

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

1
1 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Otisla danas u jednu trgovinu, tu imaju mlijeko s farme, i vidim imaju kestenje. Pitam posto je… kaze radnik $8,00 po lb. Ali, kaze, nemoj kupovati, ja sam jedan pojeo, nista ne valjaju.
Pitam - kako ste ih pripremili?
On, iznenadjen pitanjem, pita - kako mislis pripremili?
On nije znao da se trebaju kahati ili peci, onako sirov ogulio i pojeo :hahah
1
1 Image

User avatar
Kamilica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1954
Posts: 4172
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Nasmijalo me

Post by Kamilica »

Peace wrote:
Fri Oct 20, 2023 11:56 pm
Otisla danas u jednu trgovinu, tu imaju mlijeko s farme, i vidim imaju kestenje. Pitam posto je… kaze radnik $8,00 po lb. Ali, kaze, nemoj kupovati, ja sam jedan pojeo, nista ne valjaju.
Pitam - kako ste ih pripremili?
On, iznenadjen pitanjem, pita - kako mislis pripremili?
On nije znao da se trebaju kahati ili peci, onako sirov ogulio i pojeo :hahah
Jesi li mu makar pojasnila.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Jesam.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Mama me pita - jesi li ti osigurana na poslu, ide li ti penziono :hahah

Moras biti iz Bosne da to pitas :hahah

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7223
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Nasmijalo me

Post by Bella »

Image :hahah :))D
2
2 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Imamo :tada

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Ovaj model zavođenjem muškaraca zarađuje skoro 30.000 dolara mjesečno, no postoji jedan detalj


Model Lexi Jones zavođenjem muškaraca zaradi skoro 30.000 dolara mjesečno. No, postoji jedan detalj vezan za nju.
Ona nije stvarna djevojka. Osmislila ju je britanska firma FoxyAI koristeći umjetnu inteligenciju. Tvrde da im je bio cilj napraviti "savršenu curu za mnoge muškarce".
"Lexi ruši barijere i mijenja način na koji komuniciramo sa vještačkom inteligencijom", izjavio je izvršni direktor kompanije FoxyAI Sam Emara.
Lexi je počela raditi u junu 2023. godine. Neki korisnici su uvjereni da ona postoji, a mjesečno je zaprose i do 20 puta.

:hahah
1
1 Image

User avatar
Kamilica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1954
Posts: 4172
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Nasmijalo me

Post by Kamilica »

Peace wrote:
Mon Jan 22, 2024 4:56 am
Ovaj model zavođenjem muškaraca zarađuje skoro 30.000 dolara mjesečno, no postoji jedan detalj


Model Lexi Jones zavođenjem muškaraca zaradi skoro 30.000 dolara mjesečno. No, postoji jedan detalj vezan za nju.
Ona nije stvarna djevojka. Osmislila ju je britanska firma FoxyAI koristeći umjetnu inteligenciju. Tvrde da im je bio cilj napraviti "savršenu curu za mnoge muškarce".
"Lexi ruši barijere i mijenja način na koji komuniciramo sa vještačkom inteligencijom", izjavio je izvršni direktor kompanije FoxyAI Sam Emara.
Lexi je počela raditi u junu 2023. godine. Neki korisnici su uvjereni da ona postoji, a mjesečno je zaprose i do 20 puta.

:hahah
Cim je savrsena jasno je da je nestvarna :DE
2
1 Image 1 Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7223
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Nasmijalo me

Post by Bella »

:hahah
1
1 Image

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7223
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Nasmijalo me

Post by Bella »

:DD
2
2 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

:hahah

Naime, prema istraživanju britanske mreže Three u samo jednom danu na internetu se objavi oko 3,8 milijuna fotografija i videa koji su povezani s mačkama. Usporedbe radi, dnevno se u Velikoj Britaniji objavi oko 1,4 milijuna “selfie fotografija”. Oko 40 posto sadržaja na kojima su mačke objavljuje se izravno s pametnih telefona, odnosno smartphonea.

Međutim, iako se ove brojke čine iznenađujuće velike, to nije sve. Čak 350,000 britanskih mačaka već ima svoje profile na društvenim mrežama. Ovaj se trend još naziva i “društveni petworking”. Petina ljudi koji imaju profil svog ljubimca na društvenim mrežama izjasnila se da je to napravila jer smatraju da njihove mačke imaju zanimljiviji život od njih samih, a 15 posto napravilo je svojim ljubimicama profil jer se potajno nadaju da će upravo one postati superzvijezdama.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

2
2 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

Google, tehnološka firma iz SAD-a, sinonim je za pretraživanje o svemu što nam može pasti na pamet.

Tako je stranica CashNetUSA odlučila da istraži šta najviše o svjetskim zemljama pretražuju stanovnici Sjedinjenih Američkih Država

Naravno, na listi se našla i Bosna i Hercegovina. Amerikanci su tako najviše pretraživali zašto naša država ima dva imena.

Što se tiče regije, za Hrvatsku su tražili razlog što imaju 'toliko obale', za Srbiju su tražili razlog za podršku Rusiji, za Crnu Goru razlog za njihovo 'špansko ime', a za Kosovo 'zašto traže nezavisnost'.

Posebno su bili 'okrutni' za Sjevernu Makedoniju. Pitali su se: "Zašto Sjeverna Makedonija uopšte postoji?"

:hahah

User avatar
Bella
Senior
Senior
Reactions: 1990
Posts: 7223
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Nasmijalo me

Post by Bella »


User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

:hahah

Sveštenici iz Toleda su kažnjeni zbog komentara izrečenih ranije ovog mjeseca o molitvi za papu Franju "kako bi mogao što prije otići u raj".

Nadbiskup Francisco Cerro Chaves iz Toleda zamjerio je komentare svećenika koji govore španski u sedmičnom internetskom programu o molitvi da papa Franjo umre 'što je prije moguće'.

Dotični svećenici su to iznijeli ranije ovog mjeseca u epizodi YouTube programa pod nazivom Sakristija Vandeje: Kontrarevolucionarni svećenički skup.

Jedan od njih je otvorio epizodu rekavši: "I ja se puno molim za Papu, da što prije ode u raj."

Kako je razgovor odmicao, drugi sveštenik je kasnije izrazio podršku za izjavu drugog, a šest sveštenika koji govore španski pozvani u emisiju, svi iz različitih zemalja, nasmijalo se komentaru

Papa Franjo (87) imao je nekoliko zdravstvenih problema posljednjih mjeseci, a trenutno je u bolnici zbog gripe u Rimu

Španski biskup je osudio svećenike zbog njihove izjave ove sedmice, objavivši u srijedu, 28.februara izjavu na web stranici nadbiskupije u kojoj je rekao da odbacuje komentare i upozorava na moguće 'korektivne mjere' - iako ne precizirajući koje bi to mogle biti.

U saopćenju se navodi i da arhiepiskopija nije odgovorna niti je zastupana izjavama sveštenika u Internet programu.

Chavez je izrazio svoje "duboko odbacivanje bilo kakvog ispoljavanja nezadovoljstva prema ličnosti i službi Svetog oca", dodajući da je sveštenicima rečeno da traže oprost.

Muškarci koji su uključeni su se izvinili zbog komentara.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2558
Posts: 10694
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Nasmijalo me

Post by Peace »

I ovo

Moja rodica ima sestru u Tuzli, a ta njena sestra ima frendicu koja ima blizance, dva djecaka od 4 god.
I kaze - ne moze im niko skinut obucu, hodaju svijetu u kuci u obuci. Susjedi se poceli zakljucavati, i pretvarat da nisu u kuci kad vide nju s djecom :hahah
Ne daju djeca ni nocu se izuti, idu u krevet u obuci :hahah
Probali su da ih izuju u toku nocu, dok spavaju, ali ako se jedno dijete probudi, pa skonta da nema obuce na nogama, plakat ce, niko ga ne moze usutiti :hahah
Plakajuci tako, probudi i ono drugo dijete, nastane vriska, iznervira se muz koji sutra rani na posso…pa zena pustila…nosi vragu, neka spavaju kako god hoce :hahah

Post Reply