Naši gafovi

Vicevi, smiješne slike i video klipovi. Sve teme kojima ćemo nasmijati sebe i druge
Post Reply
User avatar
Grofica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 641
Posts: 1176
Joined: Mon Jun 08, 2020 8:52 pm

Naši gafovi

Post by Grofica »

Znamo se svi nasmijati na tuđi račun, a dal se smijemo na svoj?
Jučer sam napravila gaf samo takav. Ali šta ću kad smo svi od prisutnih bili nekako generacijski blizu. Helem nas desetsk kolega čekamo profesoricu engleskog da dođe i sad pustili su nas u hol fakulteta. Vidimo jedna vrata otvorena i ja i još jedna kolegica virimo unutra, prazna čitaonica.
Govorim ja njoj da ćemo vjerovatno tu imati ispit.
U tom trenu prilazi nam ženska i staje pored mene, a ja njoj:
"Ne možemo ući dok profesorica ne dođe, sad će ona."
Žena samo klimnu glavom: "Došla sam."
A ja ostatku raje povičem:
"Došla je, come on!"
:DD :DD
3
3 Image
Bez obzira koliko se trudite, nikada se ne možete sjetiti kako je vaš san počeo.

User avatar
Revizor
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 298
Posts: 518
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: Naši gafovi

Post by Revizor »

ja jednom odgovaro i nisam mogo da se sjetim jedne ovojnice na mozgu, profesorica da mi pomogne kaze film ima 4 nastavka msm, covjek se penje po zgradama, reko nemoguca misija, kaze tvoje odgovaranje je nemoguca misija sreco, spajdermen, paucinasta ovojnica haha
4
4 Image
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

User avatar
Kamilica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1954
Posts: 4172
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Naši gafovi

Post by Kamilica »

Malo je možda pričica khmm ali evo da se pohvalim :D/

Imam naviku godišnje jednom uraditi one najosnovnije nalaze krvi i urina. Tako jedne prilike odem u jednu privatnu laboratoriju, svi ljubazni i sve super. Inače mi mrsko to davanje urina, nekako mi neugodno. Uvijek razmišljam eto sada neko čeka da se popiškim, puna mi glava nekakvih gluposti :fpalm Uzela sam onu posudu i hajde da završim i to. Odem u wc, spustim posudicu na nekakvu policu iznad umivaonika, dok se raspremim. Obavim šta trebam i krenem da operem ruke a na onoj polici stoji posuda prazna :hahah
Kontam kako ću sada izaći i reći da sam zaboravila koristiti posudu i sasvim normalno piškila u wc školjku. Kreten :std


Ne zamjerite na eto nekako intimnijoj pričici :)
7
6 Image 1 Image

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1487
Posts: 2373
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: Naši gafovi

Post by Vjetar »

Ja sa kolegom išao na put. Ja vozim i pičimo mi tako, pričamo putem. I u neka doba, pita on mene, koliko još do Vareša. Ma rekoh, možda 30 minuta, jer smo silazili sa auto-puta i ja se hladno isključujem za Travnik. I onda on mene pita, jesam li ja siguran da se ide ovuda. Ja se zaustavim na tom odvajanju za Travnik i pitam ga pa zar ne idemo u Vitez? Kaže nee! Kakv Vitez, Vareš! A žurimo užasno, to kako smo krenuli, trebalo biti knap da stignemo. I ja se odmah tu polukružno, okrenem i krenem putem desno, ne sjećam se šta je pokazivao putokaz, mislim da je pisalo Visoko.
I nakon pola sata truckanja nekakvim lošim magistralnim putemn, ja ugledam auto-put (kojim smo se trebali vratiti :doh ) negdkje paralelno, povišeno pored nas piči i mi prikovani za taj stari put, bez mogućnosti do Visokog da se uključimo na njega :D/ Kolega samo šutio ljut ko puška. :fiju Ja razgledao okolinu i vozio praveći se da ne gledam na njegovu stranu.
Sat i po kasnili :std
6
6 Image

User avatar
Snaga
Hiperaktivan član
Hiperaktivan član
Reactions: 354
Posts: 623
Joined: Sun Jun 07, 2020 11:20 pm

Re: Naši gafovi

Post by Snaga »

Jedno vrijeme me bila uhvatila nekakva psihoza, ne znam ni sama zasto ali stalno sam zakljucavala vrata. To je bilo u vrijeme kad su lovili po cijelom kantonu onog ubicu iz Konjica .
Cim neko udje u kuću ja vicem: zaključaj vrata.
Odem do doktora, i bas smo se udubili u razgovor, a ja već stojim na vratima da izađem. I onako mahinalno gledam ključ u vratima i fino "klik", zaključam. :fpalm Možete zamisliti njegov pogled i moj užas kad sam shvatila sta sam uradila.
Ne znam ni kako sam rekla dovidjenja ni kako sam izasla.
:hahah
6
6 Image
Ne plasim se mrakova, vukova ni jakih vjetrova
Dok imam srca da ga dam

User avatar
Vanilla
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1395
Posts: 1661
Joined: Mon Jun 08, 2020 11:59 pm
Location: Home Sweet Home

Re: Naši gafovi

Post by Vanilla »

Kamilice, :DD
Kad mi dođe da idem, mnogo moram da idem.
Nije važno kuda ću. Nije važno dokle ću.
Došlo mi je da idem i ja idem kao lud
- unutra u mene.


🍀

User avatar
Kamilica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 1954
Posts: 4172
Joined: Sun Apr 19, 2020 12:15 pm

Re: Naši gafovi

Post by Kamilica »

Vanilla wrote:
Thu Jul 09, 2020 11:35 am
Kamilice, :DD
Joj i sada me bude sramota kada se sjetim :doh
2
2 Image

Post Reply