Magazin

Teme koje ne pripadaju ni jednom drugom podforumu
Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Thu Feb 08, 2024 8:26 pm

. ima i takvih situacija... i uglavnom mushkarci .. na*** :hahah .... pogotovo ako se nadje... Chamil dijete :hahah
.. jedina moguchnost da se mushkarac spasi je .da ne pravi nasilje.... nadje nachina da nju optuzi za ' neshto'..

.. poznajem takvih sluchajeva.. :/* zene su zbilja 'odrale' m0mke.. takava zakon ba... ne s namjerom. ali iz . puklo'. tada mishevi kolo vode..
.. e to jesituacija koja tebe brine. ali iz mog nekog iskustva. malo je tipova kao ti.. :D/
normalno da ima... :fp

jedna od moguchnosti da zavrshi kao ona u Gradaccu live na instagramu... :-?
uglavnom. se zaljube. :killm dache sve da je s njom.. i u vechini sluchajeva i bude ok...

:iiij . i tako.. :nevina o chenmu mi .bla bla.. :DE
blechci...Munčawwwe...ona njega voli...to ti je ljubav...srecha...nema toga nidje :DD :DE

tamo ga zauzdi ko levata...porobi ga :DD smecharke manipulatorske... :f

ona posebna...ona specijalna...ona Bozhija...ma go*no obichno...prodjem kroz Ferhadiju ili Titovu 10 normala OK cura vidim. :hm

nije meni niko specijalan i poseban osim meni samoga sebi :hihi :hahah

jao rechenice :_)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

. nije za poredjenje. kriminalci i njihove akcije.. :/*
..ako ih vidish 10.. to je sasvim ok.. dakle ..ima ih..
.. samo o sebi brine.... nshtoon :hihi :DE :D/
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

A o kome bi to trebao da brinem ako je o sebi :hm :rlys nshtoo ona nja nja :hihi :hahah
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Thu Feb 08, 2024 8:42 pm



tamo ga zauzdi ko levata...porobi ga :DD smecharke manipulatorske... :f

ona posebna...ona specijalna...ona Bozhija...ma go*no obichno...prodjem kroz Ferhadiju ili Titovu 10 normala OK cura vidim. :hm

nije meni niko specijalan i poseban osim meni samoga sebi :hihi :hahah

jao rechenice :_)
:_)
volite vi .da vas porobeImage

:D/
.. a i ti, sa tim etiketama. smetljarke/ manipukatorke itd.. . a kad se priblizish tako nekoj.. :8x ochi ti iskoche.. :haa. :hahah
.. samo s zenama .pishesh... a sve. vakenake.. de ba smirise.. :puc.
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Feb 09, 2024 1:00 am
Gudi wrote:
Thu Feb 08, 2024 8:42 pm



tamo ga zauzdi ko levata...porobi ga :DD smecharke manipulatorske... :f

ona posebna...ona specijalna...ona Bozhija...ma go*no obichno...prodjem kroz Ferhadiju ili Titovu 10 normala OK cura vidim. :hm

nije meni niko specijalan i poseban osim meni samoga sebi :hihi :hahah

jao rechenice :_)
:_)
volite vi .da vas porobeImage

:D/
.. a i ti, sa tim etiketama. smetljarke/ manipukatorke itd.. . a kad se priblizish tako nekoj.. :8x ochi ti iskoche.. :haa. :hahah
.. samo s zenama .pishesh... a sve. vakenake.. de ba smirise.. :puc.
Ti shot nisu napacheni u zhivotu njih neka porobljuju... ;)

Nas napachenu brachu neka zaobidju :fiju

Ma okrenem glavu. Nebitne su pored mene :DE ne postoje :hihi

Ma shta chu zjbvm vas...dusha mi :iiij :DD

Eno hoche da me bije...de pokushaj sa dolarima :hihi :hahah
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Fri Feb 09, 2024 3:11 am



Ti shot nisu napacheni u zhivotu njih neka porobljuju... ;)

Nas napachenu brachu neka zaobidju :fiju

Ma okrenem glavu. Nebitne su pored mene :DE ne postoje :hihi

Ma shta chu zjbvm vas...dusha mi :iiij :DD

Eno hoche da me bije...de pokushaj sa dolarima :hihi :hahah
:rlys napachenko. :H ko je njega imao hrabrosti.. napatiti :/*
..neshto kao.savjet . #ne okrechi se sine.. :D/
..kako kazu. tresi drvo..padaju dollari.. :hahah imash shume okokuche..Image
moze malo .. nemoj pretjerati :iiij :plas :DE
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Fri Feb 09, 2024 1:51 pm

:rlys napachenko. :H ko je njega imao hrabrosti.. napatiti :/*
..neshto kao.savjet . #ne okrechi se sine.. :D/
..kako kazu. tresi drvo..padaju dollari.. :hahah imash shume okokuche..Image
moze malo .. nemoj pretjerati :iiij :plas :DE
nja nja nja :hihi sta chu kad sam maleshna...munchawwwa...tak to...ne znam shta da radim :jbg :obr

shta ba ? :hihi :_)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Niske političke strasti"
Žbanić kritikovala Benjaminu Karić nakon novog femicida: Za gradonačelnicu nije Dan žalosti
Image
Nakon što je vijest o zločinu u Tuzli potresla javnost u Bosni i Hercegovini, bh. rediteljica Jasmila Žbanić osvrnula se na slučaj još jednog femicida te kritikovala aktuelnu vlast.
https://www.klix.ba/magazin/kultura/zba ... /240209192

:hm . eto.. zbanichko . napravi film.. pokazi kako da se sprijeche ubistva..

..na ovoj Mini se svi fursaju. . eto. imaju neshto pametno objaviti.. :/*
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Feb 10, 2024 3:11 am
Niske političke strasti"
Žbanić kritikovala Benjaminu Karić nakon novog femicida: Za gradonačelnicu nije Dan žalosti
Image
Nakon što je vijest o zločinu u Tuzli potresla javnost u Bosni i Hercegovini, bh. rediteljica Jasmila Žbanić osvrnula se na slučaj još jednog femicida te kritikovala aktuelnu vlast.
https://www.klix.ba/magazin/kultura/zba ... /240209192

:hm . eto.. zbanichko . napravi film.. pokazi kako da se sprijeche ubistva..

..na ovoj Mini se svi fursaju. . eto. imaju neshto pametno objaviti.. :/*
Like
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Ovo su neki cigani. Sumnjivo je meni bilo. Imaju bijeli cigani. Zezali smo se ja i Monča oko toga.

Fejzići...ciganija neka...romi....Nisu naši.. Bošnjaci..

To je ono što ja govorim. Asimiliralo se vani kad je došlo da bude prihvaćeno. :pjuk

Hrak...pljuc...
🔻
Nisi ok Gudi. :fp

eto i da su"TI'... covjek je svirepo ubijen. vjerovatno bez razloga.... i familija je ta koja je mjerodavna za sve odluke...

..dakle ti ides na Dzumu, da te vide/ primjete...(pitanje da li svi ).. da bi mogao neke sresti u drugim okolnostima. pa ti eto moze i pomochi u nechemu/ ili neche odmochi/ jel to 'asimilacija'
da dodjesh ovdje i da nastavish istim stilom.. ne bi se razlikovao od ostalih. mozda bi.. ako obuchesh 'arapski stil odjevanja". itd..

chuj pljuc.. :gaz. :=
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sat Feb 10, 2024 6:20 pm
Ovo su neki cigani. Sumnjivo je meni bilo. Imaju bijeli cigani. Zezali smo se ja i Monča oko toga.

Fejzići...ciganija neka...romi....Nisu naši.. Bošnjaci..

To je ono što ja govorim. Asimiliralo se vani kad je došlo da bude prihvaćeno. :pjuk

Hrak...pljuc...
🔻
Nisi ok Gudi. :fp

eto i da su"TI'... covjek je svirepo ubijen. vjerovatno bez razloga.... i familija je ta koja je mjerodavna za sve odluke...

chuj pljuc.. :gaz. :=
Naravno da jesam ok...gade mi se ovakve stvari...fuj...uzash... :pjuk


dakle ti ides na Dzumu, da te vide/ primjete...(pitanje da li svi ).. da bi mogao neke sresti u drugim okolnostima. pa ti eto moze i pomochi u nechemu/ ili neche odmochi/ jel to 'asimilacija'
da dodjesh ovdje i da nastavish istim stilom.. ne bi se razlikovao od ostalih. mozda bi.. ako obuchesh 'arapski stil odjevanja". itd..
Namaz u dzematu je farz...stroga obaveza. ..posebno dzuma namaz petkom...ko ne dodje tri puta na dzumu izlazi iz vjere...et tako da znash...

Ne ide se u dzamiju da se bude vidjeno. Vec je tako strogo propisano...Znachi zhali se upravi vodovoda... :gaz.

To je kod nas tradicija 500 godina kad Amerike nije ni bilo.haha...I ja zhivim u muslimanskoj drzhavi..Tako ea ke to nash obichaj i takav adet...a Bogami najbitbije farz.... ;)

Nema nishta loshe jedni drugima da pomazhemo...to nam je i dužnost i obaveza..da zbijemo safove...kako se kazhe... :kaafa

Mozhe se i u Americi ichi u dzamiju ili u Mesdjid..mozhe i u krugu porodice...mozhe i mahali...ulici..naselju...samo da je zajednica neka u pitanju...tak..

Moja Jovanko :gaz. :puc.
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Feb 10, 2024 8:57 pm



Namaz u dzematu je farz...stroga obaveza. ..posebno dzuma namaz petkom...ko ne dodje tri puta na dzumu izlazi iz vjere...et tako da znash...

Ne ide se u dzamiju da se bude vidjeno. Vec je tako strogo propisano...Znachi zhali se upravi vodovoda... :gaz.

To je kod nas tradicija 500 godina kad Amerike nije ni bilo.haha...I ja zhivim u muslimanskoj drzhavi..Tako ea ke to nash obichaj i takav adet...a Bogami najbitbije farz.... ;)

Nema nishta loshe jedni drugima da pomazhemo...to nam je i dužnost i obaveza..da zbijemo safove...kako se kazhe... :kaafa

Mozhe se i u Americi ichi u dzamiju ili u Mesdjid..mozhe i u krugu porodice...mozhe i mahali...ulici..naselju...samo da je zajednica neka u pitanju...tak..

Moja Jovanko :gaz. :puc.
. a ko to vodi evidenciju o prisutnim.. jel ima onaj sat za 'otkucavanje' kao u preduzechima.. ili po broju. cipela shunjalica.. :DE
..eto.. kako chesh zbiti sef.. i pomagati drugima //kad nechesh da izdrzavash svoju zivotnu partnericu. hanumu.. :cc.
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sat Feb 10, 2024 8:57 pm


..I ja zhivim u muslimanskoj drzhavi..

.ti zivish u drzavi gdje je vechina stanovnishta izjashnjeno .musliman. a da li prakticiraju islam je pitanje.. u kom br.. :/*
Bosnia and Herzegovina is a federation of two Entities - the Federation of Bosnia and Herzegovina and the Republika Srpska, as well as the district of Brčko. Each of the Entities has its own Constitution and extensive legislative powers.
:rlys
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 12:27 am
. a ko to vodi evidenciju o prisutnim.. jel ima onaj sat za 'otkucavanje' kao u preduzechima.. ili po broju. cipela shunjalica.. :DE
..eto.. kako chesh zbiti sef.. i pomagati drugima //kad nechesh da izdrzavash svoju zivotnu partnericu. hanumu.. :cc.
Vodi Bog. :DE
Nije ba sef. U sefu se pare čuvaju. A u saffu se mjesto čuva. Kako ništa ne znaš. Što je i logično jer si prava USA Jovanka asimilirana :-? :pjuk
Sposobne su one i same da se idržavaju. Ne volim jadnice. Eto da znash :jbg :DD
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 12:46 am
Gudi wrote:
Sat Feb 10, 2024 8:57 pm


..I ja zhivim u muslimanskoj drzhavi..

.ti zivish u drzavi gdje je vechina stanovnishta izjashnjeno .musliman. a da li prakticiraju islam je pitanje.. u kom br.. :/*
Bosnia and Herzegovina is a federation of two Entities - the Federation of Bosnia and Herzegovina and the Republika Srpska, as well as the district of Brčko. Each of the Entities has its own Constitution and extensive legislative powers.
:rlys
Bosnia has a long history and many kinds of people. Bosnia’s mix of religions is one of the things that makes it really stand out in Europe. Islam is the main religion and the one that most people in Bosnia follow.
Idi na stranice od ovih Daaija i šejhova pa ćeš vidjeti koliko ljudi dodje na predavanje i na ders. :up ;)
Prodjes kroz Ferhadiju. Stotine pokrivenih zhena... :)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sun Feb 11, 2024 1:39 am

Vodi Bog. :DE
Nije ba sef. U sefu se pare čuvaju. A u saffu se mjesto čuva. Kako ništa ne znaš. Što je i logično jer si prava USA Jovanka asimilirana :-? :pjuk
Sposobne su one i same da se idržavaju. Ne volim jadnice. Eto da znash :jbg :DD
. hm

.. :jbg u sefu mi je sve, shto je bitno za ovaj zivot.. :D/
. .. a koja je definicija jadnice. pa ako chesh ikome pomochi . to su te..

. ali, mislim da to nisu osobe na koje ti aludirash :/*
1
1 Image
.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

.............................................................................................Image

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sun Feb 11, 2024 1:45 am
Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 12:46 am
Gudi wrote:
Sat Feb 10, 2024 8:57 pm


..I ja zhivim u muslimanskoj drzhavi..

.ti zivish u drzavi gdje je vechina stanovnishta izjashnjeno .musliman. a da li prakticiraju islam je pitanje.. u kom br.. :/*
Bosnia and Herzegovina is a federation of two Entities - the Federation of Bosnia and Herzegovina and the Republika Srpska, as well as the district of Brčko. Each of the Entities has its own Constitution and extensive legislative powers.
:rlys
nije uopste bitno.. koliko ih dodje i gdje . ali Bosna nije muslimanska
Bosnia has a long history and many kinds of people. Bosnia’s mix of religions is one of the things that makes it really stand out in Europe. Islam is the main religion and the one that most people in Bosnia follow.
Idi na stranice od ovih Daaija i šejhova pa ćeš vidjeti koliko ljudi dodje na predavanje i na ders. :up ;)
Prodjes kroz Ferhadiju. Stotine pokrivenih zhena... :)
Sve je to ok... drzava dala slobodu izbora ... ali zakon u zemlji nije ..zasnovan, na serijatskom pravu
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 5:28 am
Sve je to ok... drzava dala slobodu izbora ... ali zakon u zemlji nije ..zasnovan, na serijatskom pravu
Službeno, međutim unutar vjerskih zajednica imaš zakone šerijatske ili crkvene. Koji se takodjer postuju.

Šta misliš šta ljudi studiraju na bogosloviji ili na fakultetu islamskih nauka? :čeekaa
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

Gudi wrote:
Sun Feb 11, 2024 5:34 am
Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 5:28 am
Sve je to ok... drzava dala slobodu izbora ... ali zakon u zemlji nije ..zasnovan, na serijatskom pravu
Službeno, međutim unutar vjerskih zajednica imaš zakone šerijatske ili crkvene. Koji se takodjer postuju.

Šta misliš šta ljudi studiraju na bogosloviji ili na fakultetu islamskih nauka? :čeekaa
. da u tim zajednicama
:D/kao i ateisti i agnostici
.. :inlv nauku
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 6:15 am
Gudi wrote:
Sun Feb 11, 2024 5:34 am
Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 5:28 am
Sve je to ok... drzava dala slobodu izbora ... ali zakon u zemlji nije ..zasnovan, na serijatskom pravu
Službeno, međutim unutar vjerskih zajednica imaš zakone šerijatske ili crkvene. Koji se takodjer postuju.

Šta misliš šta ljudi studiraju na bogosloviji ili na fakultetu islamskih nauka? :čeekaa
. da u tim zajednicama
:D/kao i ateisti i agnostici
.. :inlv nauku
posrani maffin prouchava :čeekaa :inlv
🔻

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

NAPALI JE HEJTERI
''Spavala sam na odmoru s 22 momka, nemam se čega stidjeti''
Tajla Medison kaže da su je postidjeli jer je spavala s puno muškaraca na odmoru. Prozvala je ''dvostruke standarde'' za muškarce i žene

Taila Maddison (Taila Maddison) iz Njukasla u Australiji nedavno je prekinula s dečkom te se doselila u Evropu. Tokom 10-dnevnog odmora imala je intimne odnose s čak 22 muškarca :DE , što je i javno otkrila. Ubrzo je otkrila da za žene i muškarce po tom pitanju u društvu vrijede dvostruki standardi.

Lavina komentara
- Ostavila sam dečka i otišla na odmor na 10 dana. Cilj mi je bio spavati s 20 muškaraca, ali, evo, došla sam na broj 22 - otkrila je u videu.

Njena ispovijest brzo je postala viralna na internetu pa je dobila i mnoštvo negativnih komentara na svoje intimno ponašanje. Lavina negativnih komentara nije dobro ''sjela'' Taliji.

Iako bi neki mogli pokušati negirati njene tvrdnje, tu je studija objavljena u National Library of Medicine. Naime, studija otkriva da je ''veći broj seksualnih partnera u pozitivnoj korelaciji s prihvaćanjem vršnjaka kad je riječ o dječacima, no ne i kad je riječ o djevojkama'' među mlađim generacijama.

- Pokušavam blokirati većinu negativnosti, ali na ovom nivou to je teško ignorirati. Mislim da je grubo biti nazvan ''sramotom''. Da je neki tip objavio video, on i njegovi prijatelji bi jedan drugome davali pet i navijali zbog toga. Izuzetno je tužno što su ovakvi dvostruki standardi još ovdje 2024. godine - rekla je Taajl za news.com.au.

@xtaix58
♬ original sound - xtaix 🧚🏼‍♀️
- Muškarci nikada neće morati iskusiti ovakvu osudu ili znati kako je to biti nazvan droljom. Nikada ne bih sjedila i snimala video te nekog nazivala pogrdnim imenima - navela je.

''Seks je samo dio života''
- Zamislite da vam je životna misija spavati sa svakim muškarcem na kojeg naiđete, objavite to na internetu i očekujete pohvale za to - komentirao je jedan od pratilaca.

Međutim, mnogi su stali u Tajlinu odbranu, rekavši da bi komentari bili pozitivniji da je ''u pitanju muškarac''.

Srećom, Tajla ima ''debelu kožu'' zahvaljujući takvim komentarima.

- Seks je samo dio života. Mislim da se nemam čega stidjeti. Moji voljeni me poznaju i znaju kakva sam osoba u stvarnom životu, moj online sadržaj samo je tu da izgradim posao - komentirala je. :maad

- Uvijek sam bila otvorena knjiga o bilo čemu u životu i volim da moji društveni mediji budu odraz toga, tako da nema mnogo toga što je zabranjeno. Svaki dan neko ima problem s onim što radim na poslu ili s onim što izaberem objaviti - zaključuje Tajla, piše The Daily Star, prenosi 24.hr.
https://www.instagram.com/tailamaddison/?img_index=1
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

:rlys . sve iste.... nije interesantno... eto hajmo kukati.. :doh
.............................................................................................Image

Gudi
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 171
Posts: 1682
Joined: Sat Sep 09, 2023 12:56 am
Location: Munčopolje

Re: Magazin

Post by Gudi »

Bella wrote:
Sun Feb 11, 2024 11:00 pm
:rlys . sve iste.... nije interesantno... eto hajmo kukati.. :doh
Treba više ovakvih žena. :DE :_)
🔻

User avatar
Bella
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2135
Posts: 7655
Joined: Wed May 06, 2020 5:50 am

Re: Magazin

Post by Bella »

U 103. godini života
Preminula modna ikona i "najstarija influenserica na svijetu" Iris Apfel
Image
..vechina Jevrejki ovako izgleda, u poznim godinama.... :)
.............................................................................................Image

Post Reply