The Mustafa!

Teme koje ne pripadaju ni jednom drugom podforumu
Post Reply
User avatar
blackadder
Član
Član
Reactions: 473
Posts: 729
Joined: Sat Apr 18, 2020 4:24 pm

The Mustafa!

Post by blackadder »

Image

Mustafa Musa Sejdinović postao je zvijezda društvenih mreža na Balkanu jer je uspio postati administrator grupe "Ravna Zemlja Balkan", a kao prvi potez odlučio je promijeniti naziv te grupe u Okrugla zemlja/Round Earth Balkan.

On je bio član grupe koja je promovisala teorije zavjere da je planeta Zemlja ravna ploča, što je teorija koja ima veliki broj zagovaratelja diljem planete.

Sejdinović se učlanio u jednu takvu za balkansko govorno područje - te nakon što je postao administrator grupe, promijenio joj je ime - što je brzo odjeknulo društvenim mrežama.

"Bio sam član grupe Ravna Zemlja, jedna zbirka potpunih ludaka, i imao sam na umu da ih zaj**avam, ali kako? Oni su bez milosti brisali sve 'globusare', tako da sam se morao pritajiti i čekati. I onda, juče, kao poručeno, pitaju da li neko želi biti admin. Nisam časio časa, javio sam se, i zamislite molim vas, dali su mi admina!", napisao je na svom Facebooku.

Zanimljivo, skupina ljudi koja ne vjeruje svjetskim vladama, NASA-i i brojnim drugim organizacijama - bez ikakve provjere dala mu je administratorsko mjesto.

"Meni, kojeg ni ne znaju, kojeg su mogli provjerit samo jednim klikom na profil. Moj trenutak za za***avanje je došao, i odradio sam to spektakularno. Gledajte skrinšote, i uživajte", dodao je na Facebooku.

"P.S. Promijenio sam im naziv u Okrugla zemlja, i oni ga ne mogu mijenjat u sljedećih 27 dana. Prelijepo ❤", zaključio je Sejdinović.






:DD
3
3 Image

User avatar
Vjetar
* * * * * *
Reactions: 1533
Posts: 2409
Joined: Wed Apr 15, 2020 11:57 am
Location: Na konju

Re: The Mustafa!

Post by Vjetar »

Pa uzmi moderatore :doh
1
1 Image

User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2841
Posts: 5422
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: The Mustafa!

Post by Skitnica »

Ovaj forum treba Mustafu. :D
Morat cu se sprijateljiti sa njim.. :hmn :hahah

User avatar
dezire
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 1579
Posts: 2886
Joined: Thu Apr 30, 2020 11:17 pm

Re: The Mustafa!

Post by dezire »

Čitam,jučer ujutro,ovaj članak i prvo se nasmijem
Bravo Mustafa,dobra fora,nasmijao si nas :d.

A onda,pročitam još jednom
E Mustafa i ti si neki frik
Učlanio si se u grupu,,luđaka,,,kako ih nazivaš,pritajio si se i čekao :doh
I eto,promijenio naziv grupe :fp

Sigurno ti je jako dosadno u životu :fp
Al' hajd :W
2
1 Image 1 Image

User avatar
Revizor
Moderator
Reactions: 493
Posts: 1085
Joined: Sun Jun 28, 2020 12:00 pm

Re: The Mustafa!

Post by Revizor »

nisam konkretno bio clan te grupe, al cim vidim neku slicnu glupost odmah se uclanim. to je meni zanimljivije od bilo kojeg filma il serije
za mene senf je istina
po virslama je ispisan

Post Reply