Uz svjetlost svijeće

Kutak za intimu. Sve teme koje se tiču ljubavnih i seksualnih odnosa
User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Image

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Image

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2692
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Peace »

Prvo pa musko :D/


Sta ce ti Bella rec’ :hahah

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Nema ništa od priče nego neka zavrne rukave i pomogne. Ima ovdje posla više nego što se misli.

Image

User avatar
Grofica
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 642
Posts: 1176
Joined: Mon Jun 08, 2020 8:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Grofica »

Eh baš da pitam, vi za vi ovih naprijed gifova, koliko je strasti i požude stvarno prisutno u vašem stvarnom životu?
Gledamo filmove, čitamo knjige, slušamo priče... A da li stvarno tako nešto postoji u reali ili je to samo plod mašte?
Bila bih zahvalna kada bi muški dio foruma odgovorio na pitanje da li imate običaj iznenaditi svoju ljepšu polovinu nekim strasnim poljupcem, izlivom nježnosti bez ikakva povoda, požudnim pogledom dok se kreće kroz vaš dom?
Da li ikada razmišljate o situacijama kao što su prikazane na gifovima, onako da vam dođe iz čista mira na sred kuhinje uzeti ženu, u isto vrijeme i strasno i nježno?
Bez obzira koliko se trudite, nikada se ne možete sjetiti kako je vaš san počeo.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2692
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Peace »

Citacu odgovore, ako ih bude bilo :D/

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Grofica wrote:
Sat Jan 15, 2022 10:19 am
Eh baš da pitam, vi za vi ovih naprijed gifova, koliko je strasti i požude stvarno prisutno u vašem stvarnom životu?
Gledamo filmove, čitamo knjige, slušamo priče... A da li stvarno tako nešto postoji u reali ili je to samo plod mašte?
Bila bih zahvalna kada bi muški dio foruma odgovorio na pitanje da li imate običaj iznenaditi svoju ljepšu polovinu nekim strasnim poljupcem, izlivom nježnosti bez ikakva povoda, požudnim pogledom dok se kreće kroz vaš dom?
Da li ikada razmišljate o situacijama kao što su prikazane na gifovima, onako da vam dođe iz čista mira na sred kuhinje uzeti ženu, u isto vrijeme i strasno i nježno?
Nije to zanimljivo ako je čista strast, to se može dobiti i u bordelu poslije čega ostaje svijest da ću ostati zaboravljen čim izađem bez obzira koliko bio strastven i koliko para ostavio. Jedinu pravu strast možemo ostvariti sa osobama sa kojima razmjenjujemo fokuse, posvećenost, toplinu, pažnju i prije sexa koja se svakako projektuje i na trenutke sexa kao vrhunca zbližavanja i rušenja i najsitnijih barijera između nas. Nježan zagrljaj može biti jednako stimulativan i kao tehnički odrađen oralnjak. Fokusirani poljubac koji izazove srsi na guzi, međunožju i trbuhu, a samo zato što znamo ili osjetimo da smo ga dobili što smo želja. Dovršavam seriju Vikinzi pa i njima je to bilo bitno iako nisu sputavali ništa animalno u sebi.

Image
1
1 Image

User avatar
Grofica
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 642
Posts: 1176
Joined: Mon Jun 08, 2020 8:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Grofica »

Nisam ni mislila samo čista strast, već upravo u tom "poznavanju" osobe, hoću reći, bez obzira koliko često se vodi ljubav, da li se kao npr. u filmovima, pojavi taj momenat da ono posmatraš ženu nešto radi po kući a ti ono skočiš pa je strasno poljubiš da joj klecnu koljena, ili priđeš s leđa pa je nježno u vrat poljubiš da sva pretrni, i... akcija.
Nešto smo komentarisali skoro, da se bračni parovi prepuštaju kolotečini života, obavezama, razmišljanjima, da se akcija u krevetu neprimjetno svede na običan odnos. Ono obavi i svak na svoju stranu.
Gube se činovi zavođenja, malih naznaka za maštarije, izazovi...
Da li je to stvarno tako?
Ja mislim da se gube, da se parovi prepuštaju nekim jednostavnijim i brzinskim odnosima, kao podrazumijevanim.
Možda mi se samo čini :jbg
Bez obzira koliko se trudite, nikada se ne možete sjetiti kako je vaš san počeo.

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Grofica wrote:
Sat Jan 15, 2022 9:10 pm

Ja mislim da se gube, da se parovi prepuštaju nekim jednostavnijim i brzinskim odnosima, kao podrazumijevanim.
Možda mi se samo čini :jbg
Gube jer misle da je pred matičarem sve gotovo. To je tek početak. Kao kada neko dobije diplomu fakulteta tek onda počinje usavršavanje, ali nije na studiju pokupio svo znanje. Pisao je neko i ovdje kako se feromoni potroše za tri godine, ali meni to nije razlog da uzimam i dalje lijepo uz svjetlost svijeće. Ne mora biti uvijek ni tako romantično, može biti i na veš mašini dok radi centrifuga ako mi se u tom momentu javi želja. Sve je to do nas, ali mislim da je loše ubijati želje djeteta u nama jer ubijanjem jedne po jedne postajemo saksija cvijeća u tom našem domu.
2
2 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2692
Posts: 11061
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Peace »

Grofica wrote:
Sat Jan 15, 2022 9:10 pm

Možda mi se samo čini :jbg
Ne cini ti se.

User avatar
Grofica
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 642
Posts: 1176
Joined: Mon Jun 08, 2020 8:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Grofica »

deksametazon wrote:
Sat Jan 15, 2022 9:19 pm
ubijanjem jedne po jedne postajemo saksija cvijeća u tom našem domu.
Eh ovo si predobro rekao, svaka čast :kl
1
1 Image
Bez obzira koliko se trudite, nikada se ne možete sjetiti kako je vaš san počeo.

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Image

User avatar
Ina
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 582
Posts: 1159
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Ina »

Čuj na veš mašini dok radi centrifuga.. :nevina
Hajde i nekako na veš mašini kao oslonac.. ali dok radi centrifuga.. pa dupe bi bilo puno modrica :rlys

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Imam jaranicu koja se sjeća mlađih dana pa kaže začas svučem gaćice pa na haubu. Tek poslije dobro osjetim da je hauba bila vrela. Ako si to probala na Gorenje ili Beko vjerujem ti, zato se kupi Miele za 'sitan vez'. Ne smijem ovaj drugi gif sa mašine, popit ću ban. :DE

Image



Izbrisano. Nemoj više ovakvih. Popićeš :chrs

User avatar
Ina
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 582
Posts: 1159
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Ina »

Miele je precijenjen/a kao i seksanje na veš mašini.. 😁

A čudi me što ti i dopuštaju neke eksplicitne gifove..

Samobanuj se :DE

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Ina wrote:
Sat Jan 22, 2022 6:32 pm
Miele je precijenjen/a kao i seksanje na veš mašini.. 😁

A čudi me što ti i dopuštaju neke eksplicitne gifove..

Samobanuj se :DE

I ja se slažem i danas Beko može sve to odraditi kao i Miele. :DE

A ne znam šta je više danas eksplicitno, pokrenem film ili seriju i tamo piše 12+ i daleko se toga više vidi nego na ovim gifovima. A po pravilima foruma ovdje ne može neko ući ispod 12. Pogotovo nama koji smo nagurali tolike godine šta ima više nepoznato i novo? Zato sam i stao što je limitirano za 'jače'. :DE

User avatar
Ina
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 582
Posts: 1159
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Ina »

A ne znam šta je više danas eksplicitno, pokrenem film ili seriju i tamo piše 12+ i daleko se toga više vidi nego na ovim gifovima.

De smanji malo ribu :D

I Viel Spass za seksanje na Mieletu. Oni svake godine svrše na nabujale brojke profita. 😁 A uglavnom najviše za ime, dizajn, naprednu tehnologiju i nekoliko god više garancije..

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Ina wrote:
Sun Jan 23, 2022 10:30 am
A ne znam šta je više danas eksplicitno, pokrenem film ili seriju i tamo piše 12+ i daleko se toga više vidi nego na ovim gifovima.

De smanji malo ribu :D

I Viel Spass za seksanje na Mieletu. Oni svake godine svrše na nabujale brojke profita. 😁 A uglavnom najviše za ime, dizajn, naprednu tehnologiju i nekoliko god više garancije..
I onda mi muški krivi što vi sa sexa pređete na ekonomiju i pare. :DE A to se ne zna. Pazi šta bi od nedavno zvučnih imena Grundig, Telefunken, Nokia... Kolega ide u penziju i pokupovao svu bijelu tehniku Miele, Bosch....i pitam koliko je platio i njegova ta jedna veš mašina tri puta skuplja od moje Bekove koja ima garanciju na motor 10 godina. I pitam ga kako će sada za nju plaćati popravke i dijelove jer za tu jednu mogao je promijeniti ove tri koje će odraditi isti posao. A i Bekovih ima od 500 na kojoj ćeš dobiti modrice, pa onu od 1000 na koj će biti prijatno i one od 2000 na kojima nećeš ništa osjetiti. :D/

User avatar
Ina
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 582
Posts: 1159
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Ina »

Ma pare su potrebne za život, a nisu ili ne bi trebale biti, čitav (i jedino u) život(u).
Vjerujem da se većina nas s tim slaže.

Nešto slično, ili isto, bi se moglo reći i za seks. :D

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Freud kojeg je Jung sa Sabinom malo ublažio po pitanju libida ne bi se složio sa tobom. :rlys

User avatar
Ina
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 582
Posts: 1159
Joined: Mon Apr 20, 2020 4:52 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Ina »

Okupati ću se u suzama radi toga :D/ :D

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »


User avatar
Skitnica
Stručnjak
Stručnjak
Reactions: 2772
Posts: 5307
Joined: Fri Jul 31, 2020 11:36 pm
Location: Iza leđa

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by Skitnica »

Ugasile se svijeće? :?? :DE
Kriza. :hm

User avatar
deksametazon
Član
Član
Reactions: 77
Posts: 153
Joined: Sat Jan 01, 2022 3:24 pm

Re: Uz svjetlost svijeće

Post by deksametazon »

Ina wrote:
Sat Jan 22, 2022 6:32 pm

Samobanuj se :DE
Bio sam nekoliko mjeseci, sada nastavljamo dalje. :mljac

Image

Post Reply