Vicevi

Vicevi, smiješne slike i video klipovi. Sve teme kojima ćemo nasmijati sebe i druge
User avatar
kreja
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 347
Posts: 2770
Joined: Wed Jun 30, 2021 7:06 am
Contact:

Re: Vicevi

Post by kreja »

Image
Ako moramo da biramo između smrti od gladi i metka, Gejl i ja smo se složili da je metak mnogo brži.

User avatar
kreja
Aktivan član
Aktivan član
Reactions: 347
Posts: 2770
Joined: Wed Jun 30, 2021 7:06 am
Contact:

Re: Vicevi

Post by kreja »

Image
Ako moramo da biramo između smrti od gladi i metka, Gejl i ja smo se složili da je metak mnogo brži.

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2710
Posts: 11088
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vicevi

Post by Peace »

Spiritualni učitelj poučavao je svog najboljeg učenika na putu kroz pustinju. U sumrak su na pogodnom mestu podigli šator, pojeli skromnu večeru i legli da spavaju.

Usred noći Učitelj je probudio učenika, pokazao mu nebo osuto zvezdama i zapitao ga:

“Šta tebi ovo zvezdano nebo govori?”

Učenik nije znao odakle da počne, pa je oprezno rekao:

“U vremenskom smislu, vidi se da će uskoro da svane. Geografski, mi smo na severnoj polulopti. U astrološkom smislu, Venera je u škorpionu.”

Učitelj je čekao neko vreme, i rekao: “Ti moraš još dosta da učiš. Istine su jednostavne.”

Učenik se premišljao neko vreme, pokušavajući da dokuči šta Učitelj očekuje od njega i tada je bojažljivo zapitao: “Da li biste mi rekli, Učitelju, šta vama govori ovakvo zvezdano nebo?”

“Ono mi kaže da nam je, dok smo spavali, neko ukrao šator.”
1
1 Image

User avatar
Peace
Moderator
Reactions: 2710
Posts: 11088
Joined: Thu Nov 12, 2020 2:20 am

Re: Vicevi

Post by Peace »

Policijska kontrola vozacu:
- Opa, malo smo popili.
Vozac:
- I mi smo isto!


Mujo
- Vec cetvrti mjesec sam clan teretane a nisam smrsao ni kilogram. Sutra idem licno da vidim o cemu se radi.
1
1 Image

Post Reply